Magda Narożna o miłości. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi ujawniła, co naprawdę kocha

2021-04-29 11:35 AM.
Magda Narożna
Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna o miłości. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi ujawniła, co naprawdę kocha

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Ostatnio gwiazda ma mnóstwo pracy – przygotowania i występy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z pewnością wymagają sporo wysiłku. Jednak liderka zespołu Piękni i Młodzi znajduje czas na miłość, która daje jej wytchnienie. Do sieci trafiło zdjęcie, które mówi wszystko!

Magda Narożna zachwyciła ostatnio w popularnym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalistka disco polo wygrała siódmy odcinek po tym, jak zaśpiewała "Czas nas uczy pogody" Grażyny Łobaszewskiej. Praca na planie programu a i z pewnością przygotowywanie nowych piosenek mogą zmęczyć. Magda znalazła jednak wytchnienie. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcia, które mówią wszystko. "Natura ... uspokaja, zachwyca, jest piękna! Czerpmy z Niej jak najwięcej" - napisała pod fotkam dodając m.in. hasztag #kocham. Fani zgadzają się, że taka miłość potrafi naładować akumulatory po ciężkim dniu.

Internauci zachwycają się zachodem słońca i lasem, na których tle pozuje Magda. Trzeba przyznać, że miejsce jest urokliwe, a z fotek uderza spokój. Mamy nadzieję, że wokalistka podczas leśnej kąpieli naładowała akumulatory na tyle, by znów zachwycić jury w popularnym programie. Trzymamy kciuki!

Raport z Anteny 29.04

QUIZ. Powtórka przed maturą. Sprawdź, czy zdasz egzamin maturalny z biologii

Pytanie 1 z 10
Wskaż narząd ludzki, w którym odbywa się synteza największej ilości cholesterolu?
Nasi Partnerzy polecają