Magda Narożna odsłoniła brzuch i podkreśliła piersi. „Ale pięknie Pani wyszczuplała”

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna odsłoniła brzuch i podkreśliła piersi. „Ale pięknie Pani wyszczuplała”

Magda Narożna odsłoniła brzuch i podkreśliła piersi. „Ale pięknie Pani wyszczuplała”

2023-02-19 12:22

Magda Narożna znów zaszalała ze stylizacją. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi pokazała zdjęcie, na którym pozuje w obcisłej, podkreślającej piersi bluzce, która odsłania brzuch. Fani są zachwyceni figurą piosenkarki disco polo. Zauważają też, że Magda sporo schudła.

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi znów zachwyciła fanów. Magda Narożna, to jedna z największych gwiazd disco polo. Piosenkarka ma świetny kontakt z fanami nie tylko na scenie ale i poza nią. Ci, którzy obserwują jej konto na Instagramie przywykli już do zdjęć, na których Magda Narożna pokazuje scenki także z pozascenicznego życia. Od czasu do czasu pojawiają się także zdjęcie w ciekawych stylizacjach. Tym razem piosenkarka postawiła na czarne obcisłe spodnie i top bez rękawów.

Magda Narożna odsłoniła brzuch i podkreśliła piersi. „Ale pięknie Pani wyszczuplała”

Magda Narożna tym razem pokazała na Instagramie zdjęcie z pokoju hotelowego. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zapytała fanów o plany na ostatnie dni karnawału.

- Jakie plany na ostatki ??? Ja już gotowa na 2 wspaniałe imprezy :) a Wy ? Wspaniałego wieczoru – napisała wokalistka zespołu Piękni i Młodzi na Instagramie.

Magda Narożna dodała zdjęcie, na którym pozuje w czarnych obcisłych spodniach, ciężkich butach i obcisłym topie. Bluzka przypominająca gorset pięknie podkreśla biust i odsłania brzuch. Fani pospieszyli z komplementami. Zauważyli też zmiany w sylwetce gwiazdy disco polo.

ZOBACZ TEŻ: Wokalistka disco polo odsłoniła piersi. Na tym zdjęciu piękna Marlena mówi „dobranoc”. Fani: Nie można oderwać od Ciebie wzroku

- Nie wiem. Ale wyglądasz jakbyś schudła i to sporo.

- Ale pięknie Pani wyszczuplała.

- Zjawiskowa i piękna.

-Świetnie wyglądasz kochana - komentują internauci.

Sonda
Podobają Ci się stylizacje Magdy Narożnej?
Poranne Wyjce - Zaleję Dziś Pałę