Magda Narożna ogłasza radosną nowinę. Fani: Czekamy na Wasze dziecko!

2021-06-15 11:38 AM.
Magda Narożna ogłasza radosną nowinę. Fani: Czekamy na Wasze dziecko!
Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna ogłasza radosną nowinę. Fani: Czekamy na Wasze dziecko!

Nastał ten dzień, na który czekali zarówno fani zespołu, jak i Piękni i Młodzi. Radosną nowinę w mediach społecznościowych ogłosiła Magda Narożna. Co to będzie i kiedy usłyszymy?

Piękni i Młodzi to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Mimo zmian w składzie w ubiegłym roku (grupę opuścił Dawid Narożny), fani wypatrują nowości od swojego ulubionego zespołu, uwielbiają też charyzmę wokalistki Magdy Narożnej. Nie mogą doczekać się jej występów na scenie. Koncerty na szczęście wróciły i Piękni i Młodzi również, także do studia.

Praca wre :) tak się jaram ( nie tylko z powodu opalenizny ) nie mogę się doczekać kiedy podzielimy się z Wami naszym nowym dzieckiem 🤪 będzie tanecznie i bardzo klimatycznie - zapowiada Magda Narożna na Instagramie.

Ostatnią piosenkę Piękni i Młodzi wydali w grudniu ubiegłego roku, nic więc dziwnego, że fani czekają na nowość i hit na miarę utworów takich, jak np. "Niewiara". - "Czekam na Wasze dziecko", "Czekamy niecierpliwie", "Już mi nóżka chodzi" - piszą pod postem Magdy Narożnej na Instagramie. Kiedy nowość pojawi się w sieci? Tego na razie zespół nie zdradza, ale z pewnością dowiecie się tego niebawem z voxfm.pl!

Największy Stadion Świata VOX FM