Zespół Weekend sięga po hity sprzed lat. Do sieci trafił „Żonkoś” w nowej odsłonie

2021-06-14 11:11 AM.
Zespół Weekend sięga po hity sprzed lat. Do sieci trafił „Żonkoś” w nowej odsłonie
Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Zespół Weekend sięga po hity sprzed lat. Do sieci trafił „Żonkoś” w nowej odsłonie

Twórcy hit „Ona tańczy dla mnie” zaskoczyli fanów fanów. Zespół Weekend z Radkiem Liszewskim na czele postanowił odświeżyć piosenkę sprzed kilku lat. „Żonkoś” jest już w sieci, ale internauci mają mieszane uczucia.

„Żonkoś” to piosenka zespołu Weekend z 2014 roku. Utwór został wydany na płycie pod tytułem „Bawidamek” w 2014 roku. Teraz zespół, którego liderem jest Radek Liszewski zdecydował się na odświeżenie kawałka. Utwór pojawił się serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu Weekend. Co na to fani?

- Tu więcej śpiewa komputer niż Radek, a wszystko w hiszpańskim stylu "LOKA - LOKA" 🗣️🗣️😆

- Fajnie 😁 chociaż chyba minimalnie bardziej podoba mi się oryginał

- Mega piosenka Radek

- Czekam na nowy teledysk do tej nowej wersji tej piosenki - komentują internauci.

Wygląda na to, że nowa wersja piosenki "Żonkoś" to dopiero początek remiksów od zespołu Weekend. Grupa pyta na YouTube - "Która kolejna piosenka ma zostać odświeżona?" . W odpowiedziach fanów pojawia się m.in wielki hit zespołu pod tytułem "Ona tańczy dla mnie". Czy Radek Liszewski się na to zdecyduje? Czas pokaże. Na razie na voxfm.pl publikujemy nową wersję piosenki "Żonkoś"

EURO2020