Magda Narożna

i

Autor: FOTO TOMASZ RADZIK /SUPER EXPRESS

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odkryła nową pasję! To strzał w dziesiątkę?

2021-05-17 19:25

Magda Narożna nie lubi się nudzić. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi dopiero zakończyła przygodę z programem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i już znalazła sposób na wypełnienie wolnego czasu. Nową pasją pochwaliła się w mediach społecznościowych. „Jaram się” – napisała wokalistka.

Magda Narożna oprócz występów z zespołem Piękni i Młodzi znana jest także z zamiłowania do sportu. Wokalistka, która w popularnym show udowodniła, że ma wiele twarzy tym razem postawiła na strzelectwo. Wokalistka jest zachwycona, a swoim odkryciem pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie Magda Narożna wstawiła zdjęcie i krótkie nagranie, na którym widać, jak celuje do tarczy. Wizyta w strzelnicy zaowocowała nową pasją?

Czy to będzie nowa pasja ? Jaram się strasznie i powiem szczerze , że nigdy nie przypuszczałam że strzelanie (tym bardziej gdy już uda ci się trafiać do celu ) jest takie emocjonujące :) to super perspektywa dla całej rodziny! Polecam z całego serca ❤️ a dzieciaki zachwycone! - napisała Magda Narożna na Instagramie

Wygląda na to, że Magda Narożna będzie musiała teraz dzielić czas na swoje sportowe pasje. Nie od dziś wiadomo, że wokalistka uwielbia także biegać. A może połączy obie dyscypliny i zacznie uprawiać biathlon? Mamy nadzieje, że nie porzuci śpiewania i niebawem czeka nas nowość od zespołu Piękni i Młodzi.

Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem... Te teksty disco polo zna każdy! 12/15 to obowiązek [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego... Dokończ piosenkę "Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem..."
Sousa ogłosił kogo zabiera na EURO. Mamy nazwiska