Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pisze o wewnętrznym pięknie i pozuje w bikini. Fani: Piękne ciało, piękna dusza

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pisze o wewnętrznym pięknie i pozuje w bikini. Fani: Piękne ciało, piękna dusza

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pisze o wewnętrznym pięknie i pozuje w bikini. Fani: Piękne ciało, piękna dusza

2022-11-04 10:57

Wszyscy znamy powiedzenie „Nie oceniaj książki po okładce ” ale Magda Narożna postanowiła o nim przypomnieć. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi natchnięta jesienną szarugą pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji w bikini i dodała, że „piękno nie tkwi w wyglądzie, lecz w tym co masz w sercu”.

Magda Narożna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej Isntagramie znajduje się mnóstwo zdjęć z życia zawodowego i prywatnego. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi często pozuje w bikini i bieliźnie. Oprócz fotek są także słowa. Czasami o tym, „co na obiad” ale bywają też głębsze przekazy. Jak np. ten, o tym co w życiu ważne. Ostatnio na Instagramie Magdy Narożnej pojawiło się zdjęcie z wakacji, które przyciągnęło uwagę internautów. Nienaganna figura piosenkarki disco polo doskonale prezentuje się w bikini na tle skał i morza. Jednak tym zdjęciem Magda Narożna postanowiła napisać o tym, że piękno jest ulotne.

- Pamiętajcie, nie musimy być idealni wizualnie by być szczęśliwym :) piękno nie tkwi w wyglądzie lecz w tym co masz w sercu – napisała Magda Narożna na Instagramie.

Fani przyznali rację wokalistce ale nie mogli powstrzymać się od skomentowania jej wyglądu.

ZOBACZ TEŻ: Etna w seksownej pozie na wideo. Wokalistka disco polo niemal nago zapowiada najnowszy teledysk

>

- Piękno jest w każdym dobrym człowieku więc nic dziwnego że jest Pani cudowną kobietą.

- Zgadzam się Madziu ale piękna Ci nie brakuje.

- Piękne ciało piękna dusza - komentują internauci

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM