Magda Narożna (Piękni i Młodzi) przesyła uśmiechy. Fanka: Strasznie to żenujące w takim dniu

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna (Piękni i Młodzi) przesyła uśmiechy. Fanka: Strasznie to żenujące w takim dniu

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) przesyła uśmiechy. Fanka: Strasznie to żenujące, w takim dniu

2022-02-24 13:20

W dniu w którym Rosja zaatakował Ukrainę, Polacy wysyłają sygnał - Ukraino nie jesteś sama. Gesty solidarności płyną nie tylko od zwykłych ludzi ale także gwiazd i celebrytów. Jednak Magda Narożna postanowiła „w tak pięknym słonecznym dniu” wysłać do fanów uśmiechy z życzeniami pysznych pączków. Wpis na Instagramie wokalistki zespołu Piękni i Młodzi spotkał się z krytyką fanów.

Magda Narożna bardzo często życzy swoim fanom miłego dnia. W mediach społecznościowych przesyła im buziaczki, pokazuje zdjęcia zw swojego życia prywatnego i pyta – co u nich. 24 lutego br. było podobnie. Tyle tylko, że ten dzień trudno nazwać miłym i pięknym. W nocy z 23 dna 24 lutego Rosja zaatakowała Ukrainę, o czym wokalistka zespołu Piękni i Młodzi nie wiedziała albo uznała, że nie jest to tak ważne, jak tłusty czwartek. Na swoim Instagramnie opublikowała zdjęcie, na którym szeroko się uśmiecha. Do fotki dodała także opis.

„W ten piękny słoneczny dzień, życzę Wam dużo uśmiechu i mnóstwo pysznych pączków, miłego !!”

Internauci zasugerowali, by Magda Narożna włączyła telewizor. Niektórzy byli bardziej dosadni.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy murem za Ukrainą! "NIGDY WIĘCEJ WOJNY!"

- Strasznie to żenujące…w takim dniu,taki uśmiech.

- Niezbyt piękny jest dzisiaj dzień i ochota na pączki też odeszła.

- Słoneczny może i jest, ale do uśmiechu nie ma powodu....Ukraina – komentowali.