Magda Narożna (Piękni i Młodzi) spotkała Agnieszkę z „Gogglebox”. Były kwiaty a później...komentarz w Internecie

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna (Piękni i Młodzi) spotkała Agnieszkę z „Gogglebox”. Były kwiaty a później...komentarz w Internecie

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) spotkała Agnieszkę z „Gogglebox”. Były kwiaty a później...komentarz w Internecie

2022-08-18 11:40

Magda Narożna występowała z zespołem Piękni i Młodzi w Łebie. Na tej samej imprezie była także gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Agnieszka Murak – jedna z żywiołowych bliźniaczek zachwycona spotkaniem wręczyła kwiaty wokalistce disco polo. Później skomentowała zdjęcie w mediach społecznościowych. Co napisała?

Magda narożna jest jedna z najbardziej rozpoznawanych wokalistek disco polo, a zespół Piękni i Młodzi rozpoznają nawet ci, którzy nie przepadają za muzyką taneczną. Piosenkarka zachwyciła osobowością i talentem podczas występów w popularnym programie „Must Be The Music”. Magda Narożna ma tysiące fanów i jak się okazuje wśród nich jest także gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Agnieszka Murak marzyła o spotkaniu z wokalistką Pięknych i Młodych i w końcu się udało. Panie miały chwilę, by porozmawiać przy okazji koncertu w Łebie. Magda pochwaliła się wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych. Agnieszka postanowiła skomentować fotkę na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna pozuje z „golasami". „Foczka Madzia" dołączyła do klubu

-Madziu!!!! Marzyłam od lat żeby cię poznać i przytulić!!!! Jesteś piękna wspaniała kobieta i artystka. Kocham bardzo. Dziękuję bardzo!!!! lovciam - napisała gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem”

Zobacz w galerii poniżej, jak Magda Narożna wyglądała na wakacjach. Wokalistka pozuje w skąpym stroju

Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show