Magdalena Narożna oraz Piękni i Młodzi na scenie Pierwsza Zmiana Show VOX FM

i

Autor: VOX FM Magdalena Narożna oraz Piękni i Młodzi na scenie Pierwsza Zmiana Show VOX FM

Magdalena Narożna pozuje z „golasami". „Foczka Madzia" dołączyła do klubu

2022-04-25 10:08

Magdalena Narożna zrobiła to pierwszy raz, ale jak zapowiada nie ostatni. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi dołączyła do klubu łomżyńskich morsów. Gwiazda disco polo tym samym udowodniła, że ma nie tylko sporą odwagę ale i wielkie serce. Ostatnie w tym sezonie morsowanie było połączone z akcją charytatywną.

Magda Narożna często bierze udział w rożnego rodzaju akcjach charytatywnych, jednak zazwyczaj wiążę się to z koncertami. Tym razem wokalistka zespołu Piękni i Młodzi wskoczyła do lodowatej wody. Łomżyński klub morsów w ostatnią niedzielę kwietnia zakończył sezon, a zimna kąpiel była połączona ze zbiórką na rzecz Filipka Nowackiego z Łomży, który cierpi na SMA – rdzeniowy zanik mięśni.

ZOBACZ TEŻ: „Mask Singer" – Kot to Marcin Miller. Reakcja jury? „Żenująca”

Było kozacko !! To mój pierwszy ale na pewno nie ostatni raz :) oficjalnie zostałam przyjęta do klubu Łomżyńskich Morsów jako „foczka Madzia” polecam wszystkim i zachęcam do wpierania Filipka :) - napisała Magdalena Narożna na Instagramie.

Na Instagramie Magdy Narożnej pojawiło się zdjęcie z akcji. Magda pozuje na nim w towarzystwie innych morsów, których fani nazwali golasami. Internauci gratulują odwagi i wielkiego serca.

- Ukłony za odwagę.

- Mega gratulacje i szacun Madziu za odwagę.

- nasza kochana odważniara -komentują internauci.

Piękni i Młodzi TOKSYNA

Stare hity, czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 9
Szymon Wydra: Nasze życie będzie jak poemat...