„Mask Singer. Kot to Marcin Miller. Reakcja jury? „Żenująca”

i

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys „Mask Singer". Kot to Marcin Miller. Reakcja jury? „Żenująca”

„Mask Singer" – Kot to Marcin Miller. Reakcja jury? „Żenująca”

2022-04-24 20:46

Ósmy odcinek „Mask Singer" ujawnił kogo skrywał Kot. Kostium był kamuflażem popularnego wokalisty disco polo. Marcin Miller zdjął maskę wprowadzając jury w konsternację. Ich reakcja, według wielu fanów programu oraz wokalisty zespołu Boys, była żenująca.

Z programem „Mask Singer" pożegnał się Kot. To właśnie pod tą maską skrywał się Marcin Miller. Lider zespołu Boys dotarł do ósmego odcinka nowego programu TVN. „Mask Singer" to polska wersja popularnego w USA formatu opartego na koreańskim „The King of Mask Singer". W każdym odcinku pojawiają się śpiewający celebryci ukryci pod specjalnym kostiumem. Jury stara się odgadnąć, kto kryje się pod maską. W rolach detektywów: Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska i Kacper Ruciński. Do tej pory z programu dopadli: Tort -  Mateusz Banasiuk, Ośmiornica -  Stefano Terrazzino, Monster -  Grzegorz Skawiński, Wiedźma - Daria Ładocha, Róża - Dorota Gardias, Ważka -  Barbara Kurdej-Szatan, Prysznic - Qczaj. W ósmym odcinku wystąpili: Słońce, Bocian, Deszcz, Kogut oraz Kot. Jeśli chodzi o występy tego ostatniego wielu, łącznie z Kubą Wojewódzkim, zakładało, że futrzakiem jest Michał Milowicz. W ósmym odcinku „Mask Singer" Kot zaśpiewał piosenkę Blues Brothers „Everybody Needs Somebody to Love". Po tym występie jurorzy - detektywni uznali, że pod maską kryje się: Nergal (Behemot), Michał Koterski(aktor), Conchita Wurst ( zwycięzca Eurowizji 2014) lub Dieter Bohlen (były wokalista Modern Talking). Ostatecznie okazało się, że pod kostiumem Kota występuje Marcin Miller. Reakcja jury, według wielu internautów była żenująca. Co ciekawe, większość komentujących na Instagramie programu przyznała, że to właśnie gwiazdor disco polo był ich typem.

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi było „Jak w bajce” będzie jak na wakacjach. Szykuje się hit na YouTube?

- Wiedziałam że to był on. Wiedziałam a mina jurorów bezcenna.

- Reakcja jurorów gdy kot zdjął maskę ŻENUJĄCA !! Śpiewał bardzo dobrze a jurorzy nie skomentowali, nie pochwalili jakby to że śpiewał w branży disco polo czyniło go gorszym ! Wstyd !!!! Kocie byłeś przekotem!

-Już dawno było słychać po głosie że to Marcin Miller. Te typy detektywów z programu to czasami ręce opadają.

- Wiedziałam i myślałam że będzie wygrana. Szkoda ale i tak było super ! Najlepszy kot. Wychowałam się na piosenkach Boys więc zgadłam po pierwszej nutce, a reakcja jurorów... brzydka - komentują internauci.

Ósmy odcinek był walką o występ w półfinale „Mask Singer". Przeszły do niego osoby skrywające się pod kostiumem Deszczu, Słońca, Bociana oraz Koguta.

Sonda
Będziesz oglądać „Mask Singer" bez Kota - Marcina Millera?
Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show