Piękni i Młodzi było „Jak w bajce” będzie jak na wakacjach. Szykuje się hit na YouTube?

i

Autor: Instagram/madzia_pim Piękni i Młodzi było „Jak w bajce” będzie jak na wakacjach. Szykuje się hit na YouTube?

Piękni i Młodzi było „Jak w bajce” będzie jak na wakacjach. Szykuje się hit na YouTube?

2022-04-22 5:02

Piękni i Młodzi w lipcu ubiegłego roku wydali kawałek „Jak w bajce (Ti Amo)”, piosenka utrzymana w letnim klimacie stała się hitem na kanale YouTube zespołu Magdaleny Narożnej. Teraz wokalistka zapowiada kolejną letnią produkcję. Kiedy premiera?

Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele to jedna z najpopularniejszych grup disco polo. Mimo, że zespół ma na koncie poważny kryzys związany z wyrzuceniem ze składu Dawida Narożnego, to fani uwielbiają formację i jej piosenki. W lipcu 2021 Piękni i Młodzi wydali kawałek pod tytułem „Jak w bajce (Ti Amo)”. Utwór utrzymany w klimacie latino skradł serca internautów. Na kolejną piosenkę od Pięknych i Młodych trzeba było czekać do grudnia. „Święta w prezentach” gościły w wielu domach w Boże Narodzenie. Teraz Piękni i Młodzi zapowiadają nowość, w sam raz taneczną majówkę.

ZOBACZ TEŻ: Elwira Mejk rusza z solowym projektem. Gwiazda diso polo zawładnie klubowymi parkietami?

Zakończyliśmy nagrania do najnowszego klipu, będzie lekko, wakacyjnie i bardzo tanecznie. W przyszłym tygodniu utwór ujrzy światło dzienne - napisała Magda Narożna na Instagramie.

Magda Narożna pokazała też zdjęcie z planu teledysku. Dodała również, że nie może doczekać się nowości. Zapytała także fanów, o to czy czekają na tę premierę tak jak ona. W odpowiedzi pojawiło się mnóstwo komentarzy potwierdzających niecierpliwość internautów, a także zachwytów dotyczących urody wokalistki. Magda nie podała jednak konkretnej daty premiery najnowszej piosenki Pięknych i Młodych. Szczegóły niebawem na voxfm.pl!

Piękni i Młodzi TI AMO

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?