Magda Narożna (Piękni i Młodzi) tak ubrała się na koncert. Fani: Wygląda pani trochę jak beza

2023-01-31 10:10 AM.
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) tak ubrała się na koncert: Fani: Coś poszło nie tak…
Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna (Piękni i Młodzi) tak ubrała się na koncert: Fani: Coś poszło nie tak…

Magda Narożna koncertowała w USA. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi miała na sobie mnóstwo udanych stylizacji i nie raz oczarowała fanów, jednak tym razem zdania były podzielone. Piosenkarka disco polo nie wszystkim podoba się w krótkiej sukience. „Wygląda pani trochę jak beza” – komentują internauci.

Kiedy Magda Narożna wystąpiła w długiej czarnej suknie, fani nie mogli oderwać oczu od wokalistki zespołu Piękni i Młodzi. Zdjęcie, które pokazała w sieci zrobiło furorę. Później na Instagramie gwiazdy disco polo pojawiła się kolejna fotka ze stylizacja koncertową. Magda ma na sobie krótką rozkloszowaną sukienkę z kilkoma warstwami tiulu, co według fanów niekoniecznie podkreśla urodę piosenkarki. Choć nie brakuje komentarzy pełnych zachwytu, to jednak na pierwszy plan wysuwają się te mniej pochlebne.

ZOBACZ TEŻ: Paula Karpowicz (Topky) ujawniła datę ślubu. "Uszanujcie, że to jest nasz dzień"

- Nie nie ta sukienka sprawia że wygląda Pani trochę jak beza. Też mam ogólnie zawsze problem z doborem sukienek do figury ale moim zdaniem o wiele lepiej wygląda Pani w długich i przylegających sukniach.

- Coś okropnego. Grubo a twarz napuchnięta...ciekawe po czym?!

- Ale brzydko wyglądasz coś poszło nie tak - komentują internauci.

Sonda
Podobają Ci się stylizacje Magdy Narożnej?
Wesele Marzeń z VOX FM 2023
Nasi Partnerzy polecają