Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda zjawiskowo. Wokalistka disco polo pokazała piękne ciało

2023-02-04 10:46 AM.
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zapowiada nadchodzącą nowość: Zobaczycie mnie w zupełnie innej odsłonie
Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna (Piękni i Młodzi) zapowiada nadchodzącą nowość: Zobaczycie mnie w zupełnie innej odsłonie

Magda Narożna nie przestaje zaskakiwać sowich fanów. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi pokazała zdjęcie w seksownej, nieprotestującej sukience. W ten sposób piosenkarka zapowiada zbliżającą się premierę nowego kawałka. Internauci są zachwyceni zarówno wiadomością, jak i stylizacją Magdy.

Zachwytom nie ma końca. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi na najnowszym zdjęciu prezentuje się tajemniczo i seksownie. Magda Narożna ubrana w obcisłą i prześwitującą czarną suknię zapowiada zbliżającą się premierę najnowszej piosenki. Zapewnia, że tym razem fanów czeka niespodzianka.

- Wielkimi krokami zbliżamy się do zaprezentowania Wam naszej nowości :) będzie bardzo energicznie. Zobaczycie mnie w zupełnie innej odsłonie – napisała Magda Narożna na Instagramie

Fani są zachwyceni nie tylko wiadomością o zbliżającej się premierze ale także stylizacją wokalistki. Czarna, prześwitująca sukienka, włosy zebrane w kucyk i wieczorowy makijaż robią wrażenie.

ZOBACZ TEŻ: Skolim znów rozbił bank. „Nie dzwoń do mnie mała” na podium Best Listy VOX FM

- Wow! Ale strój!

- Madziu pięknie wyglądasz.

- Już nie mogę się doczekać nowości. Madziu wyglądasz pięknie!

Wesele Marzeń z VOX FM | MiłyPan zagra dla wybranej pary
Nasi Partnerzy polecają