Magda Narożna w bikini

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna w bikini

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) znów kusi. Wokalistka zrzuciła ubrania i weszła do rzeki [GALERIA]

2022-08-24 12:47

Żaden Egipt i Zanzibar! Magda Narożna zachwyca się lokalnymi atrakcjami. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi doceniła uroki rzeki Pisy. Gwiazda disco polo rozebrała się do bikini, weszła do wody i zapozwała do zdjęć. „Piękny widok dzięki Tobie” – komentują fani.

Mimo, że wokalistka zespołu Piękni i Młodzi dosyć często pozuje do zdjęć w skąpych strojach, to fanom się to w ogóle nie nudzi. Wręcz przeciwnie – Magda Narożna, za każdym razem zaskakuje i zachwyca figurą oraz stylizacją. Tym razem gwiazda diso polo znalazła chwilę, by cieszyć się naturą i korzystać z uroków najbliższej okolicy. Magda wybrała się nad rzekę. Pisa stanowi prawy dopływ Narwi jest także drogą wodną łączącą Wielkie Jeziora Mazurskie z Narwią. Wokalistka ostrzega, że zabawa w jej wodach może być niebezpieczna.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna pokazuje naturalne kształty. "Bogini seksu!" [GALERIA]

Piękne uroki naszej Pisy, warto z nich korzystać. Co prawda woda jest bardzo płytka ale za to nurt bardzo mocny – informuje fanów Magda Narożna

Mimo pięknych okoliczności przyrody fani i tak zwracają uwagę tylko na Magdę w stroju kąpielowym. W komentarzach same komplementy pod adresem wokalistki zespołu Piękni i Młodzi.

- Piękny widok dzięki Tobie!

- Gorąco mi się robi na twój widok.

- Madziu jesteś boska. Twoje ciało jest przepiękne, masz figurę bogini Wenus... Uwielbiam Cię... Prosimy o więcej fotek, ktore ukazują Twoje boskie ciało... Jesteś wzorem kobiecej urody i seksualności... - rozposuja się internauci.

Zobacz w galerii poniżej najnowsze zdjęcia Magdy Narożnej w bikini.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Kaszubach