Magda Narożna i zdjęcie z młodości

i

Autor: Kolaż na podstawie screen shot z YouTube: Vanila Records oraz Instagram @madzia_pim Magda Narożna w ciemnych włosach? Musicie to zobaczyć!

Magda Narożna pochwaliła się zdjęciem sprzed wielu lat! Przeszła ogromną metamorfozę

2022-09-28 15:19

Ta artystka przyzwyczaiła nas do częstych zmian swojego wizerunku, a zwłaszcza fryzury. Potrafi co kilka tygodni zaskakiwać nas nową odsłoną. Jednak w takim wydaniu Magdy Narożnej chyba jeszcze nie widzieliście! Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi wrzuciła urocze zdjęcie!

Magda Narożna wrzuciła zdjęcie z młodości

Gdy zespół Piękni i Młodzi stał u progu wielkiej kariery w świecie disco polo, polskie fryzjerki przeżywały oblężenie klientek pragnących fryzury "na Narożną". Wokalistka miała wtedy charakterystycznego, platynowego jeża, połączonego z długimi włosami od spodu. Magda Narożna od tamtej pory wielokrotnie zmieniala swoją fryzurę, przechodząc przez wszystkie odcienie blondu i nie tylko, zaplatając kilka razy na całej głowie warkocze i niejednokrotnie przedłużając włosy, by póżniej obciąć je znów na bardzo krótko. Jednak w takiej odsłonie fani nie widzieli jej chyba nigdy! Wokalistka w relacji na swoim Instagramowym koncie udostępniła fotę zrobioną prawdopodobnie w szkole, której jest absolwentką. Widzimy na niej sympatyczną... brunetkę! Zobaczcie sami. Podobna?

CZYTAJ TAKŻE: Daniel odpada z Love Island i tłumaczy się z tajnych znaków do dziewczyny? Co oznacza literka "T"

VOX FM – Jazda do roboty 2022
/p/Ci0ZnwDoyek/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
Wyświetl ten post na Instagramie
Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)
Magda Narożna pokazuje zdjęcie z młodości

i

Autor: screen/Instagram @madzia_pim

Madga Narożna (Piękni i Młodzi) rozebrała się nad rzeką. W bikini wygląda tak, że fani nie mogą wyjść z podziwu