Magda Narożna pod ostrzałem krytyki. Do czego tym razem przyczepili się internauci?

i

Autor: AKPA Magda Narożna pod ostrzałem krytyki. Do czego tym razem przyczepili się internauci?

Disco polo

Magda Narożna pod ostrzałem krytyki. Do czego tym razem przyczepili się internauci?

2023-03-24 0:46

Wokalistka Pięknych i Młodych mierzyła się ostatnio z nieprzyjemnymi komentarzami internautów, którzy czepiali się sposobu, w jaki miała osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Tym razem przyczepili się zaś… do jej wyglądu.

Internet, a już zwłaszcza media społecznościowe, ma to do siebie, że ludzie odczuwają nieodpartą potrzebę dzielenia się swoimi przemyśleniami na rozmaite tematy, niezależnie od tego, czy ktokolwiek pytał ich o zdanie. Szczególnie narażeni na wszelkiej maści krytykę narażeni są oczywiście celebryci, których każdy ruch jest skrupulatnie relacjonowany i rozkładany na czynniki pierwsze. Gwiazdy oceniane są nie tylko przez pryzmat swoich umiejętności, talentu i tego, co mają do powiedzenia, ale także – niestety – wyglądu.

Boleśnie przekonała się o tym Magdalena Narożna. Popularna polska piosenkarka, specjalizująca się w klimatach disco polo, pochwaliła się jakiś czas temu, że udało jej się zrzucić 6 kilogramów. Twierdziła przy tym, że taki efekt zawdzięcza dbaniu o swoje zdrowie i regularnym treningom. Zachęcała nawet fanów, by w codziennym wyścigu szczurów nie zapominali, by znaleźć choć godzinę na popracowanie nad sobą i swoją sylwetką. Gdy następnie opublikowała relację z zabiegu wspomagającego wyszczuplanie sylwetki, w komentarzach pojawiły się głosy, że te jej wielkie zapewnienia o dbaniu o siebie to ułuda, a szczupłą sylwetkę zawdzięcza „drodze na skróty”, czyli drogim zabiegom, na które mało kogo stać, a już z pewnością nie „szarego Kowalskiego”. Teraz znów jej się oberwało, lecz z niego innego powodu (ale wciąż związanego z wyglądem).

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magda Narożna krytykę zwalcza uśmiechem. „Krzywdząc innych krzywdzisz siebie”

Magda Narożna pod ostrzałem krytyki. Do czego tym razem przyczepili się internauci?

Magdalena Narożna pojawiła się ostatnio na evencie organizowanym przez Karolinę Pilarczyk. Wokalistka zaprezentowała się w typowo wiosennej kreacji, stawiając na eleganckie szorty i krótki biały top. Uwagę internetowych koneserów kobiecej urody zainteresował jednak jej makijaż. W świetle reflektorów twarz piosenkarki wydaje się być bowiem nienaturalnie blada (co zapewne jest winą niefortunnego oświetlenia). W komentarzach pod rozmaitymi artykułami i zdjęciami… wylało szambo. Poniżej przytaczamy wybrane komentarze znalezione w sieci.

- Wygląda jakby włożyła twarz w miskę mąki

- aby później rozjaśniać opaleniznę jest objawem poważnej, mózgowej choroby.

- Tak wygląda łomżyńska pyza kartoflana.

[pisownia oryginalna].

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcin Miller znów świeci przykładem! Fani: „Masz wielkie i dobre serducho”

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: sonda damsko męska