Magda Narożna inspiruje fanów! „Da się, trzeba tylko chcieć”

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Magda Narożna inspiruje fanów! „Da się, trzeba tylko chcieć”

Magda Narożna inspiruje fanów! „Da się, trzeba tylko chcieć”

2023-03-14 23:27

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi przeszła ostatnio nie lada metamorfozę. Teraz opowiedziała o tym, jak udało jej się osiągnąć takie efekty i zainspirowała przy tym swoich fanów, by dbali o swoje zdrowie i nigdy nie odpuszczali.

Magda Narożna zachwyciła nas ostatnio nie tylko spektakularną zmianą stylówki, którą pochwaliła się na Instagramie, ale też zniewalającą sylwetką. Piosenkarka sama przyznała, że schudła już 6 kg, a sekret tkwi w wytrzymałości i nie poddawaniu się, nawet gdy brakuje czasu. Teraz zwróciła się zaś do swoich fanów za pośrednictwem Instagrama.

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Miller polskim Eminemem? Lider Boys wrzucił zabawne porównanie

Magda Narożna inspiruje fanów! „Da się, trzeba tylko chcieć”

Na InstaStories Magdy Narożnej ukazał się filmik, w którym liderka Pięknych i młodych opowiada o tym, jak udało jej się schudnąć. Przyznała, że sama miewała chwile zwątpienia, gdy doskwierało jej zmęczenie, lub zwyczajnie brakowało czasu. Niemniej jednak zawsze starała się znaleźć w ciągu dnia chwilę, by poćwiczyć i zadbać o swoje zdrowie. Do tego samego zachęciła swoich obserwujących.

Da się, trzeba tylko chcieć – podkreśliła Magdalena Narożna.

Przypominamy, że w jednym z ostatnich wywiadów wokalistka podkreśliła, że nigdy nie była i nie jest zwolenniczką restrykcyjnych diet, zatem ubytek kilogramów należy raczej w tym przypadku traktować jako „przyjemny skutek uboczny”, a nie cel sam w sobie. Tym była chęć zadbania o swoje zdrowie, co musimy przyznać – jest świetną postawą, godną szerzenia w social mediach.

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór:
VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!