Magda Narożna zachwyca figurą – jak osiągnęła taką sylwetkę?

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Magda Narożna zachwyca figurą – jak osiągnęła taką sylwetkę?

Magda Narożna zachwyca figurą. Wyznała, ile już schudła, a fani nie mogą wyjść z zachwytu

2023-03-12 14:07

Magda Narożna ponownie zaskoczyła swoich fanów. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje swoją nową, znacznie szczuplejszą sylwetkę. W jednym z wywiadów przyznała, jak udało jej się osiągnąć ten efekt.

Magdalena Narożna wielokrotnie zmieniała swój image, co zawsze spotykało się z aplauzem fanów. Nie inaczej było ostatnio, gdy wokalistka Pięknych i młodych zaprezentowała się światu w olśniewającej odsłonie. Posypała się wówczas masa komplementów, w pełni zresztą zasłużonych.

Teraz piosenkarka pochwaliła się szczupłą sylwetką – jak wyjaśniła w rozmowie z magazynem Party.pl, udało jej się zrzucić 6 kg. Efekty widać gołym okiem!

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz zachwyca naturalnym wyglądem! Wyjaśniła, skąd tak śmiała decyzja

Magda Narożna zachwyca figurą – jak osiągnęła taką sylwetkę?

Wokalistka przyznała we wspominanym wywiadzie, że dobrze się czuje z obecną sylwetką i nie zamierza przesadzać z odchudzaniem. Stara się zachować odpowiedni balans i nie podąża ślepo za zrzucaniem kilogramów. Zapytana o to, jak mimo wszystko udało jej się osiągnąć taki efekt, odpowiedziała, że po prostu, choćby się waliło i paliło, zawsze stara się znaleźć przynajmniej godzinę dziennie, by popracować nad sobą i sowim zdrowiem.

Wsiadam na rowerek, robię ćwiczenia, idę biegać – coś robię.

Na instagramowym profilu Magdy Narożnej znaleźć możemy zdjęcie, które doskonale obrazuje jej szczupłą sylwetkę. W komentarzach fani wychwalają wokalistkę, choć zdarzyły się też głosy obaw o zdrowie piosenkarki. Gwiazda nie odpowiedziała jednak na podobne zaczepki.

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór:
VOX: torebkowe skarby