Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na koncercie w Zakopanem

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na koncercie w Zakopanem

Magda Narożna powinna uczyć się od Sławomira. Gwiazda disco polo pokazuje ostatnie chwile w „Zakopanym”

2023-01-05 10:12

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi postanowiła wykorzystać czas po Sylwestrze Marzeń z Dwójką i zostać na kilka dni w mieście pod Giewontem. Magda Narożna z rodziną wypoczywała, jak napisała w mediach społecznościowych, „ w Zakpanym”, co nie umknęło fanom.

Choć Sławomir śpiewa w swoim hicie - który zna niemal każdy, nawet jeśli nie lubi disco polo - o miłości w Zakopanem, to jednak sporo osób wciąż popełnia błąd odmieniając nazwę miejscowości. Nie ustrzegła się tego także Magda Narożna. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi po tym, jak wystąpiła na Sylwestrze Marzeń z Dwójką właśnie w Zakopanem, postanowiła spędzić krótki urlop w mieście pod Tatrami. Kiedy odpoczynek się skończył, napisała o tym w mediach społecznościowych.

- Żegnamy się z Zakopanym. Miejmy nadzieje że widzimy się za Rok – czytamy na Instagramie Magdy Narożnej.

Błąd szybko wytknęli internauci. - Pani Magdo, Zakopanem a nie Zakopanym, również uwielbiam tam być i bardzo kocham góry – skomentowała jedna z fanek. Wokalistka Pięknych i Młodych poprawiła wpis. A,  że najlepiej uczyć się na czyichś błędach, to być może fani Magdy (którzy do tej pory również błędnie odmieniali nazwę miejscowości), będą także pisać poprawnie.

ZOBACZ TEŻ: Paula Karpowicz pozuje na ściance z narzeczonym "za rok wystąpisz z obrączką"

M Narożna

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM