Paula Karpowicz i Grzegorz Zimecki

i

Autor: screen z Instagram/@paulakarpowiczofficial Paula Karpowicz i Grzegorz Zimecki wezmą ślub w maju 2023 roku

Paula Karpowicz pozuje na ściance z narzeczonym "za rok wystąpisz z obrączką"

2023-01-04 14:42

Razem z Angeliką Żmijewską współtworzy zespół Topky. Paula Karpowicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo młodego pokolenia. W tym roku dziewczyny wystąpiły podczas Sylwestra Marzeń TVP. Czy to ostatni taki występ Pauli jako panny?

"Zdaliśmy sobie sprawę ze już za chwile"

Wielu fanów pięknej wokalistki jest zawiedzionych faktem, że jej serce jest już zajęte. Paula Karpowicz na scenie występuje w zespole Topky, a prywatnie zaręczona jest z managerem takich gwiazd jak MiłyPan czy Nowator. Choć wiadomo, że ślub odbędzie się w 2023 roku, to para w tajemnicy trzyma dokładną datę ślubu. Im bliżej do tego wydarzenia tym fani są coraz bardziej ciekawi tego kiedy Paula Karpowicz bierze ślub, jaką będzie miała suknię czy jakie gwiazdy będą zaproszone na tę uroczystość. Wiadomo na razie, że odbędzie się ona w maju, między innymi ze względu na przepełnione kalendarze gwiazd disco polo w sezonie plenerowym. Para zapozowała ostatnio razem na ściance Sylwestra Marzeń TVP.

CZYTAJ TAKŻE: Uczesze ją znany fryzjer celebrytek! Paula Karpowicz (Topky) zdradza szczegóły planowanej imprezy

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

No i mamy 2023! A co to oznacza? Zdaliśmy sobie sprawę ze już za chwile ??‍♀️??‍♂️ ?Życzymy Wam cudownego roku 2023 ?Stresowaliście się swoim ślubem? ?

- podpisała zdjęcie wokalistka zespołu Topky.

Za rok z obrączka wystąpisz w Zakopanem ?? promise

- skomentował fotkę narzeczony Pauli Karpowicz.