Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Magda Narożna pozuje w bikini. Jak wygląda po metamorfozie?

2023-05-25 12:54

Gwiazda muzyki disco polo w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Teraz chętnie pokazuje figurę w mediach społecznościowych i dzieli się swoimi sposobami na utrzymanie formy. Zobacz, jak artystka wygląda w bikini!

Magdalena Narożna jest nam znana jako wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Ich hity zna cała Polska, grają masę koncertów i są niezwykle popularni. Wraz ze wzrostem popularności Magdy zaczęli się nią interesować producenci programów rozrywkowych i miała nawet okazję w paru wystąpić. Widzowie polubili charyzmatyczną wokalistkę i zaczęli śledzić jej karierę. Magda Narożna ma teraz rzeszę fanów na Instagramie i to właśnie tam dzieli się swoim życiem.

Magda Narożna regularnie informuje fanów na Instagramie o swoich działaniach. Jakiś czas temu gwiazda przeszła sporą metamorfozę. Przyznała, że schudła 6 kilogramów. Pokazywała swoje regularne ćwiczenia i zdradziła, że jej sekretem są poranne treningi. Teraz wokalistka nie ukrywa swojej figury i chętnie dodaje zdjęcia w odważnych stylizacjach. Ostatnio przy współpracy z pewną marką dodała post w bikini. Pokazała się w trzech stylizacjach. Fani jednak nie zwracali uwagi na stroje kąpielowe, a na figurę Magdy. W komentarzach nie szczędzili jej komplementów.

Boska 🥰 Pięknie śpiewa i pięknie wygląda ❤️

Madziu we wszystkich ci pięknie co nie założysz jesteś magiczna

Pięknie ❤️❤️❤️❤️

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM