Magda Narożna przegrała w sądzie?! Dawid Narożny triumfuje nazywa byłą żonę „pewną panią”

2021-04-29 17:57 AM.
Magda Narożna przegrała w sądzie?! Dawid Narożny triumfuje, nazywa byłą zoną „pewną panią”
Autor: Instagram.com/dawidnarozny/ Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna przegrała w sądzie?! Dawid Narożny triumfuje, nazywa byłą zoną „pewną panią”

„Pierwsza sprawa Asi w Sądzie wygrana i pewna pani skazana”- poinformował fanów rozanielony Dawid Narożny. Fani od razu domyślili się, że „pewną panią” jest Magda Narożna czyli była żona Dawida a sprawa dotyczy słynnej awantury w Zakopanem. Internauci gratulują ale i nie kryją oburzenia: „takie sprawy powinni załatwiać między sobą a nie na forum”- piszą.

To pokłosie słynnej awantury z 2020 roku w Zakopanem po sylwestrowym występie Pięknych i Młodych. W jednym z zakopiańskich hoteli doszło do awantury pomiędzy Dawidem i Magdą Narożnymi oraz ich nowymi partnerami – Joanną i Krzysztofem. Po całym zajściu Narożny został usunięty z zespołu Piękni i Młodzi, rozpoczął solową karierę, a niedawno po raz drugi został ojcem. Matką jego syna Marcela jest Joanna Martynów. Z wpisu Dawida Narożnego w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, że to właśnie Joanna wygrała w sądzie z Magdaleną Narożną.

Wspaniały Dzień 😃

Pierwsza sprawa Asi w Sądzie wygrana i pewna pani skazana 👍

Tak to jest jeśli człowiek myśli, że jest bezkarny i może atakować bez konsekwencji drugą osobę 🤯 - czytamy na Instagramie Dawida  Narożnego

Co ciekawe, nowa partnerka Narożnego w komentarzu przyznała, że musiała użyć gazu w obronie przed Magdą i to Narożna ją pozwała. - "To ona mnie pozwała o bezprawne użycie gazu zapominając o tym, że w hotelu była kamera, na której widać jak mnie atakuje, uderza i wówczas ja działając w obronie koniecznej używam gazu przeciwko niej... więc tak naprawdę sama sobie kłopotu narobiła" - odpowiedziała na jeden z komentarzy nowa partnerka Dawida.

Fani są podzieleni w tej sprawie. Pod wpisem Dawida pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Internauci w większości trzymają stronę Narożnego, jednak niektórzy nie kryją zażenowania jego postawą.

- Napisze tak gratulacje za wygraną sprawę bez zwątpienia zasłużyła na to . Ale mogliście to świętować we dwoje. Sorry macie wspaniałą córkę ,która z pewnością kocha mamę i tatę . Czy naprawdę dla dobra dziecka nie można troszkę po ciuchu... Ps. Lubię was jesteście cudowni ,ale pewne sprawy prywatne powinny zostać dla was.

- Jak dla mnie to szkoda tylko ich wspólnej córki . Bo takie sprawy powinni załatwiać między sobą anie na forum publiczny...

-😢 wczoraj sobie oglądałam Wasze zdjęcia ze ślubu z Magdą 😢 ona taka świeża, uśmiechnięta i szczęśliwa. Nie minęło nawet 10 lat a tu taka historia. Życie jest nieprzewidywalne... gratuluję wygranej sprawy ❤️ - komentują fani.

Magda Narożna nie skomentowała całej sprawy. Nie wiadomo też jaki dokładnie zapadł wyrok. Nie mniej mamy nadziej, że byli małżonkowie w końcu dojdą do porozumienia.

Magdalena Narożna zachwyca jako SIA w 8. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo!