Magda Narożna pokazała zdjęcia w bikini. Fani: „Piersi jak bogini Wenus” kontra „Tylko po co ta ręka żeby zasłaniać brzuch”

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Magda Narożna pokazała zdjęcia w bikini. Fani: „Piersi jak bogini Wenus” kontra „Tylko po co ta ręka żeby zasłaniać brzuch”

Magda Narożna rozebrała się na mrozie. Fani: „Piersi jak bogini Wenus” kontra „Tylko po co ta ręka żeby zasłaniać brzuch”

2023-01-01 15:51

Magda Narożna razem z ukochanym wypoczywa na Islandii. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi dzieli się z fanami wrażeniami z wycieczki. Do sieci trafiły właśnie nowe zdjęcia w bikini. Piosenkarka disco polo postanowiła rozebrać się mimo mrozu. Internauci są zachwyceni ale krytycznych głosów też nie brakuje.

Zaczęło się niewinnie od spotkania z trollem w Rejkaviku, później na Instagramie wokalistki zespołu Piękni i Młodzi pojawiły się znacznie gorętsze zdjęcia. Magda Narożna rozebrała się z puchowej kurtki i grubego swetra. Piosenkarka wskoczyła w bikini i mimo mrozu pozowała do zdjęć.

Magda Narożna na najnowszych zdjęciach. Wokalistka rozebrała się mimo mrozu. Fani: „Piersi jak bogini Wenus”

Magda Narożna postanowiła pozdrowić fanów z Islandii. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi wybrała się tam na urlop z ukochanym.

- Islandia - uwielbiam ten kraj :) pozdrawiamy Wszystkich bardzo gorąco – napisała Magda Narożna na Instagramie. Piosenkarka dołączyła kilka zdjęć w bikini. Pozuje na nich zarówno sama jak i z partnerem. Jednak internauci zwracają uwagę głównie na urodę i ciało Magdy. Niektóre komentarze nie są zbyt przychylne.

ZOBACZ TEŻ: Świat disco polo ma nowego króla? Do młodego wokalisty ustawiła się kolejka księżniczek

  • Tylko po co ta ręka żeby zasłaniać brzuch !??
  • Madziu jesteś przepiękną kobietą. Masz boskie ciało a piersi jak bogini Wenus... Super fotki, prosimy o więcej podobnych.
  • Komentarze tych facetów to żenada. Jak by nigdy kobiety nie widzieli i zachwyt że.... Opanujcie się chłopaki bo żal czytać. Jak wygłodniałe psy co kość zobaczyły.
  • Kocham panią. Jest pani piękną kobietą - komentują internauci.
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM