Magda Narożna uspokaja fanów po niepokojącym nagraniu: „Chyba będę żyła”

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Magda Narożna uspokaja fanów po niepokojącym nagraniu: „Chyba będę żyła”

Disco polo

Magda Narożna uspokaja fanów po niepokojącym nagraniu: „Chyba będę żyła”

2023-04-18 19:26

Magdalena Narożna napędziła swoim fanom niezłego stracha. W jej social mediach pojawiło się bowiem nagranie, w którym gwiazda disco polo wyznała, iż jest… w fatalnym stanie. Co się właściwie wydarzyło?

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco-polowych w naszym kraju. Jej poczynania w sieci śledzi przeszło 200 tys. osób, a sama gwiazda chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. W ostatnim czasie mogliśmy między innymi podziwiać, jak trenuje i dba o swoje zdrowie, co pozwoliło jej osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Niestety dziś coś poszło nie tak i zamiast obiecanego filmiku z treningu, pojawiła się niepokojąca relacja.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Monika Chwajoł szczerze o Marcinie Millerze. Jak wspomina pracę z wokalistą Boys?

Magda Narożna uspokaja fanów po niepokojącym nagraniu

Wokalistka Pięknych i Młodych nagrała dla swoich słuchaczy materiał na InstaStory, w którym wyjaśniła, że czuje się koszmarnie, gdyż… złapała jelitówkę.

Chciałabym Was napełnić tą cudowną pozytywną energią, którą daje zawsze, ale dzisiaj chyba ja potrzebuję od Was energii. Słuchajcie, złapałam jakąś jelitówkę. Wczoraj miałam pierwszy trening, o którym miałam Wam opowiedzieć, a po prostu skończył się tak, że zwymiotowałam. Myślałam, że może za mocny ten trening zrobiłam, ale później zaczęło się dziać… – wyznała Magda Narożna.

Piosenkarka zwróciła się do fanów z prośbą o rady, co działać w takiej sytuacji i… ewidentnie zadziałały, bo już po kilku godzinach na jej Instagramie pojawił się post, okraszony zdjęciem i podpisem:

Dziękuje Wam za wszystkie Wasze wiadomości 💌 jesteście najlepsi ! Ja czuje się już lepiej ! Chyba będę żyła :) całuje Was !!!

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.