Monika Chwajoł szczerze o Marcinie Millerze. Jak wspomina pracę z wokalistą Boys?

i

Autor: Screenshot Instagram/ monikachwajol_official Monika Chwajoł szczerze o Marcinie Millerze. Jak wspomina pracę z wokalistą Boys?

Disco polo

Monika Chwajoł szczerze o Marcinie Millerze. Jak wspomina pracę z wokalistą Boys?

2023-04-17 23:33

Monika Chwajoł i Marcin Miller – wokalistka wrzuciła zdjęcie z legendą disco polo i ujawniła, jak bliska łączy ich relacja.

Monika Chwajoł to disco-polowa wokalistka, której utwory, takie jak „Szarlotka”, „Jesteś moim pragnieniem”, czy „Zajefajna fura” niejednokrotnie podbiły już serca słuchaczy. Teraz piosenkarka wrzuciła na Instagram fotkę z Marcinem Millerem, dzieląc się jednocześnie z internautami swoim uwielbieniem względem legendarnego wokalisty Boys.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazdor disco polo i Kasia Cichopek?! To wideo rozpaliło wyobraźnię internautów

Monika Chwajoł szczerze o Marcinie Millerze. Jak wspomina pracę z wokalistą Boys?

Wielkie gwiazdy czasem okazują się mieć równie wielkie ego, ale Marcin Miller nie jest tego przykładem. Potwierdziła to między innymi Monika Chwajoł w swoim socialowym wpisie, w którym to pochwaliła piosenkarza za jego wielkie serducho i wsparcie, jakie jej okazał.

To dla mnie zaszczyt koncertować na jednej scenie z @marcinmillerboys 🎤Warto wierzyć i spełniać swoje marzenia, bo one nie tylko istnieją, ale są też osiągalne!

Marcin to nie tylko wspaniały artysta, ale mega kolega, który zawsze odbierze telefon i da dobrą radę. Pozytywnie nastawiony, koleżeński i uśmiechnięty od zawsze. 🙂

Internauci ochoczo komentowali post wokalistki, której internetowe poczynania śledzi aż 154 tys. osób. Przypominamy również, że Monika Chwajoł to nie tylko disco-polowa piosenkarka, ale także bizneswoman i modowa projektantka, która posiada własną markę odzieżową.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.