Kordian i Kasia Cichopek – to wideo rozpaliło wyobraźnię internautów

i

Autor: Screenshot Facebook/ Kordian Cieślik Kordian i Kasia Cichopek – to wideo rozpaliło wyobraźnię internautów

Disco polo

Gwiazdor disco polo i Kasia Cichopek?! To wideo rozpaliło wyobraźnię internautów

2023-04-17 23:18

Kordian, disco-polowy wokalista, obchodził ostatnio 10-lecie swojej działalności, co świętował hucznym wydarzeniem. Udział wzięła w nim popularna aktorka Kasia Cichopek, a nagranie z ich tańca obiegło sieć z prędkością błyskawicy.

Kordian to osobowość doskonale znana wszystkim miłośnikom muzyki tanecznej. Wokalista rozpoczął swoją działalność w 2013 roku i szybko zaskarbił sobie serca słuchaczy. Jego największy hit, „Dziewczyna z gór”, ma w końcu aż 80 milionów wyświetleń na Youtube.

CZYTAJ TAKŻE: Poród w PNŚ! Kurzajewski "rodził" na antenie, a Cichopek...

Kordian i Kasia Cichopek – to wideo rozpaliło wyobraźnię internautów

Z okazji 10-lecia działalności Kordiana, w sobotę 14 kwietnia odbył się jego benefis. Piosenkarz świętował z wieloma popularnymi wykonawcami i celebrytami wszelkiej maści. Wśród gości znaleźli się między innymi zespół Topky, Venus, Patrycja Runo, Mateusz Mijal i wspomniana już Kasia Cichopek. Kordian wrzucił nawet na social media nagranie, jak tańczy z popularną aktorką i prezenterką, co oczywiście poskutkowało wysypem ciekawskich komentarzy „czy łączy ich coś więcej”. Sam taniec oczywiście na nic nie wskazuje, ale jak wszyscy wiemy – internet rządzi się swoimi prawami.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.