Marcin Miller rozczulił fanów. To wideo chwyta za serce! „Celebrujmy te chwile”

i

Autor: Screenshot Instagram/ marcinmillerboys Marcin Miller rozczulił fanów. To wideo chwyta za serce! „Celebrujmy te chwile”

Disco polo

Marcin Miller rozczulił fanów. To wideo chwyta za serce! „Celebrujmy te chwile”

2023-03-18 9:14

Fani Marcina Millera śledzą ostatnio każdy jego ruch. Legendarny wokalista disco polo mierzył się z poważnymi problemami zdrowotnymi, co poskutkowało chwilowym zawieszeniem kariery i odwołaniem zaplanowanych koncertów. Piosenkarz czuje się już zdecydowanie lepiej i – jak widać – w każdej chwili może liczyć na wsparcie rodziny.

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Miller chętnie dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego. W jego mediach społecznościowych często pojawiają się posty, tudzież Instastories, w których wokalistka Boys pokazuje nam, jak spędza dzień, co u niego słychać i jak się czuje. To ostatnie było w minionych miesiącach szczególnie ważne – piosenkarz wylądował bowiem w szpitalu. Z czasem wrócił jednak do zdrowia, o czym nie omieszkał nas powiadomić w typowy dla siebie sposób.

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Miller polskim Eminemem? Lider Boys wrzucił zabawne porównanie

Marcin Miller rozczulił fanów. To wideo chwyta za serce

Teraz Marcin Miller zamieścił na Instagramie filmik z odwiedzin u mamy. Nie ma jak u mamy – napisał w poście. Nagranie niezwykle rozczuliło internautów, czemu dali wyraz w komentarzach.

Trzeba w tym szybkim życiu pielęgnować te chwile ❤️

Oj tak ❤️celebrujmy te chwile jak najczęściej i jak najdłużej możemy 🥰

Super Mama❤️Super Syn❤️U mnie też taki układ❤️Smacznego. I pozdrawiam Mamę.

U mamy najwspanialej❤️

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX test wiedza ogólna