Marcin Miller wraca do zdrowia. Ta fotka uspokoiła fanów wokalisty

i

Autor: AKPA Marcin Miller wraca do zdrowia. Ta fotka uspokoiła fanów wokalisty

Marcin Miller wraca do zdrowia. Ta fotka uspokoiła fanów wokalisty

2023-03-10 10:17

Lider zespołu Boys napędził ostatnio fanom niezłego stracha. Jego zły stan zdrowia poskutkował chwilowym zawieszeniem kariery i odwołaniem koncertów, a kolejne wpisy w mediach społecznościowych napawały grozą. Do teraz.

Marcin Miller to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zasłużonych wokalistów disco polo w naszym kraju. Wokalista Boys od lat rozpala tłumy, a jego piosenki to prawdziwe hity, zarówno te sprzed lat, jak i „świeżynki”.

CZYTAJ TAKŻE: Patusia Show była gwiazdą Projektu Lady. Jak teraz wygląda Patrycja Karczewska?

W ostatnim czasie fani martwili się jednak o stan jego zdrowia. Marcin Miller zachorował na anginę, która okazała się być wyjątkowo podstępnym i niedocenianym choróbskiem. Wokalista potrzebował pomocy lekarzy i – jak sam zapewnił – omal nie stracił głosu. Choć niektórzy bagatelizowali sprawę, pisząc, że to tylko angina, sytuacja okazała się być poważna.

Marcin Miller wraca do zdrowia. Ta fotka uspokoiła fanów wokalisty

Teraz jednak lider Boys potwierdził, że czuje się już znacznie lepiej, czego dowodem jest fotka zamieszczona na Instagramie. Widzimy na niej, jak Marcin Miller popija poranną kawusię z uśmiechem na ustach. Oby długo na nich zagościł!

Wiemy również, że piosenkarz nie planuje kończyć kariery, a koncerty, które przełożono, na pewno się odbędą. Życzymy dużo zdrowia!

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz piosenki disco polo lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od rozgrzewki! "Jolka, Jolka" to klasyk disco polo z 1996 roku. Który zespół wykonuje ten utwór:
Extazy śpiewa "Wolność" zespołu Boys - tylko w VOX FM