Marcin Miller (Boys) i News mają ważna wiadomość dla fanów: To będzie mocne muzyczne wejście w nowy, 2023 rok. Co się szykuje?

i

Autor: Instagram.com/zespol_news Marcin Miller (Boys) i News mają ważna wiadomość dla fanów: To będzie mocne muzyczne wejście w nowy, 2023 rok. Co się szykuje?

Marcin Miller był jego idolem z dzieciństwa. Teraz nagrywają razem. Zespół Boys i News z nowością „Wszystko co mam” przedpremierowo tylko w VOX FM

2023-01-29 6:39

Marcin Miller to legenda sceny disco polo. Razem z zespołem Boys jest na niej obecny od zawsze. Jednak wokalista nie ogranicza się tylko do jednego projektu. Ma na koncie kilka udanych duetów. m.in. z zespołem Bayer Full – „Szalona Blondynka” czy z Lili – „Ostatni bal”. Teraz legendarna grupa postawiła na współpracę z zespołem News. Radiowa premiera piosenki „Wszystko co mam” tylko w VOX FM. Kiedy i co wiemy o tej produkcji?

Zespół News, której liderem jest Marek Lemieszek ma na koncie wiele hitów. Fani uwielbiają ich kawałki za teksty wpadające w ucho i muzykę „pod nóżkę". Utwory „Moja wybranka” czy „Laleczka” mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Wspólny kawałek zespołów Boys i News nosi tytuł „Wszystko co mam”. Do sieci trafiła już zapowiedź teledysku. Na Instagramie zespół News zapewnia, że „Wszystko już dopięte na ostatni guzik. Premiera duetu Boys & News zbliża się wielkimi krokami. To będzie mocne muzyczne wejście w nowy, 2023 rok”. Na premierę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Teledysk trafi do sieci trzeciego lutego. Wcześniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM.

Marcin Miller był jego idolem z dzieciństwa. Teraz nagrywają razem. Zespół Boys i News z nowością „Wszystko co mam” przedpremierowo tylko w VOX FM

Lider zespołu News – Marek Lemieszek, przy okazji zapowiedzi premiery piosenki „Wszystko co mam” przyznał także, że Marcin Miller, to jego idol  dzieciństwa.

-Od dziecka byłem fanem @marcinmillerboys. Mam wszystkie kasety i płyty @zespolboys. Jeździłem po Polsce na ich koncerty i bacznie przysłuchiwałem się aranżacjom oraz obserwowałem jakże staranne przygotowania koncertów grupy BOYS. Nigdy nie pomyślałem o tym że w przyszłości spotka mnie taki zaszczyt i stworzymy z Marcinem wspólną produkcję. Duet Boys & News ,,Wszystko co mam” zbliża się Wielkimi krokami – czytamy na Instagranie zespołu News

Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się aż nowość pojawi się w sieci, mamy dobrą wiadomość. Piosenki „Wszystko, co mam” zespołów Boys i News będzie można posłuchać przedpremierowo tylko w VOX FM, w czwartek, 2 lutego około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Folwarska ma w niej wsparcie. Paula Karpowicz (Topky) szczerze o koleżance: Jestem z niej cholernie dumna

Wesele Marzeń z VOX FM 2023