Magda Narożna z partnerem

i

Autor: screen/Instagram @madzia_pim Czy Magda Narożna planuje ślub ze swoim partnerem?

Magda Narożna w białej sukni całuje się z ukochanym! Fani: Czekamy na ślub

2022-07-27 10:10

To jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd disco polo. Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi opublikowała zdjęcie w białej sukni, na którym całuje swojego ukochanego. Fani są zachwyceni!

Magda Narożna w sukni ślubnej?

Magda Narożna to wokalistka, która uwielbia szokować. Bardzo często zmienia też swój wizerunek. Jedno co w jej życiu jest na pewno stałe to partner. Od kilku lat związana jest z mężczyzną, z którym bardzo często pokazuje się na Instagramie. Krzysztof Romaniuk na Instagramie zalogowany jako @krzysiek_byniak ma prywatne konto, ale obserwuje go ponad 27 tys. osób. Nic dziwnego, jest związany z jedną z najpopularniejszych gwiazd disco polo. Ostatnio Magda Narożna wrzuciła do sieci fotkę, na której w białej sukni całuje się z ukochanym.

To był cudowny wieczór :) wracam powoli do siebie po tych wspaniałych emocjach :) będę od jutra zasypywała Was zdjęciami . Na dobranoc z moim kochanym @krzysiek_byniak który wspiera mnie na każdym kroku ❤️ dobrej nocy kochani ? dziękuje ?

- napisała pod postem.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Narożna szczerze o rozwodzie. Zobacz nowy odcinek Pierwsza Zmiana Show VOX FM [WIDEO]

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie

Od razu posypały się pozytywne komentarze:

Najpiekniejsza❤️ wyglądałaś jak milion dolarów

?Czekamy na ślub ???

Co prawda suknia była scenicznym strojem artystki, podczas koncertu z cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli. Pozostaje jednak pytanie czy para powie sobie sakramentalne TAK? Tego na razie nie wiemy, ale jeśli to się wydarzy, na pewno o tym napiszemy. Oczywiście życzymy im dużo szczęścia i pięknych chwil razem.

CZYTAJ TAKŻE: Najpiękniejsze pary w świecie disco polo! Zobacz kto tworzy zgrany duet nie tylko na scenie