Najpiękniejsze pary w świecie disco polo! Zobacz kto tworzy zgrany duet nie tylko na scenie

2022-07-25 15:13

Ciągłe wyjazdy, koncerty i festiwale - muzycy z branży disco polo są ciągle w trasie! Spędzając ze sobą dnie i noce nie trudno, by między artystami spotykającymi się na scenie zrodziło się uczucie. Niektóre pary występują ze sobą na co dzień, inne dopiero zaskoczą nas wspólną produkcją. Zobaczcie kogo połączyła miłość nie tylko do muzyki.

Zgrane duety na scenie i w życiu

Łączy ich nie tylko scena i koncerty. Choć wydawałoby się, że branża disco polo to tylko imprezy i wielka przygoda, to niektórzy znaleźli tu prawdziwą miłość. Być może nawet taką na całe życie. Zobaczcie kogo disco polo połączyło w pary w naszej wyjątkowej galerii zdjęć.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu

Daj To Głośniej - Tobiasz i Emilia

Dla niektórych fanów ten związek mógł być zaskoczeniem, choć pewnie znajdą się tacy, którzy chemię między wokalistką i gitarzystą Daj To Głośniej widzieli od dawna. Emilia i Tobiasz spędzali wspólne wakacje i tam... zaręczyli się. Piękny pierścionek lśnił na palcu wokalistki w blasku letniego słońca. Gratulujemy i życzymy dużo szczęścia!

Mejk - Elwira i Mariusz

To małżeństwo z ponad dziesięcioletnim stażem (ślub w 2009 roku) wydaje się być nierozłączne! Zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Jak sama mówiła w jednym z wywiadów, zazwyczaj są zgodni i uśmiechnięci, choć Mariusz potrafi być wybuchowy i wszczynać awantury z niczego. Jednak ona i na to zawsze znajduje sposób. Mariusz nie jest pierwszym mężem Elwiry, artystka z poprzedniego związku ma dwóch synów, a od 2020 roku jest również babcią. Choć trzeba przyznać, że do stereotypowej babci jest jej daleko!

Enjoy - Paula i Jarek

Tej pary słuchaczom VOX FM specjalnie przedstawiać nie trzeba. Paula i Jarek z grupy Enjoy są razem już bardzo długo, a w czerwcu 2022 roku powiedzieli sobie sakramentalne TAK! Swojego uczucia nie ukrywają i bardzo chętnie chwalą się nim w swoich mediach społecznościowych.

CZYTAJ TAKŻE: Kolejne zaręczyny w świecie disco polo! Wokalistka Daj To Głośniej powiedziała TAK

Eratox - Przemek i DeDe Negra

Dla niektórych ten związek może być zaskoczeniem! Jednak Daria i Przemek nigdy swoich uczuć nie ukrywali i w mediach społecznościowych zoabaczyć możemy mnóstwo wspólnych zdjęć tej pary! Choć nie grają w jednym zespole, to już wkrótce będzie można ich razem usłyszeć. Na Instagramie zapowiedzieli premierę wspólnego kawałka.

Joker - Beata i Piotrek

On pięknie śpiewa, ona jeszcze piękniej tańczy. Beata wraz z koleżanką tańczą podczas koncertów zespołu Joker, ale z wokalistą łączy ją nie tylko scena. Ta para wydaje się być nierozłączna! Piotrek i Beata (na Instagramie znana jako @veronikajoker.official) wrzucają do sieci mnóstwo wspólnych fotek - zarówno z trasy i koncertów, jak i z prywatnych imprez czy wakacji. Ich ślub odbył się w czerwcu 2018 roku.

CZYTAJ TAKŻE: Magda Narożna w samej bieliźnie kusi na Instagramie. Fani: po co się ubierać, najlepiej iść nago