Magda Narożna wrzuciła fotkę z wakacji. Nie postawiła na ciepłe kraje

i

Autor: Screenshot Instagram/ madzia_pim Magda Narożna wrzuciła fotkę z wakacji. Nie postawiła na ciepłe kraje

Gwiazdy disco polo

Magda Narożna wrzuciła fotkę z wakacji. Nie postawiła na ciepłe kraje

2023-07-01 13:36

Sezon wakacyjny niedawno się rozpoczął, zatem kolejne gwiazdy chwalą się fanom, gdzie odpoczywają tego lata. Niektórzy wybrali się oczywiście w luksusowe podróże do popularnych i egzotycznych miejscówek, inni zaś postawili na polskie klimaty. Do drugiego grona należy między innymi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi.

Magda Narożna to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd disco polo. Wokalistka Pięknych i Młodych stale wydaje nowy utwory (z których większość okazuje się hitami), koncertuje, a także dba o siebie i utrzymuje stały kontakt z fanami. Niedawno udała się jednak na w pełni zasłużony odpoczynek i zaskoczyła niektórych wyborem destynacji.

CZYTAJ TAKŻE: Ten remix przebił oryginał? “Walczę o Ciebie” Magdy Narożnej i Playboys w nowym wydaniu

Magda Narożna wrzuciła fotkę z wakacji. Nie postawiła na ciepłe kraje

Nie ma to jak swojskie klimaty, prawda? Magda Narożna udała się na wakacje, ale nie wybrała zatłoczonych miejsc turystycznych czy wielkich hoteli w ciepłych krajach. Zamiast tego udała się nad jezioro Nyskie, stawiając na ciszę i spokój.

Choć coraz częściej słychać głosy o tym, że wakacje za granicą są obecnie znacznie tańsze, od tych w Polsce, dotyczy to przede wszystkim miejscowości nadmorskich. Jeziorne zacisze to już zupełnie inna sprawa.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX test wiedza ogólna