Ten remix przebił oryginał? “Walczę o Ciebie” Magdy Narożnej i Playboys w nowym wydaniu

i

Autor: Screenshot Youtube/ Vanila Records; CandyNoize & MarcinRaczuk Ten remix przebił oryginał? “Walczę o Ciebie” Magdy Narożnej i Playboys w nowym wydaniu

Disco polo

Ten remix przebił oryginał? “Walczę o Ciebie” Magdy Narożnej i Playboys w nowym wydaniu

2023-06-30 23:04

Nowy utwór Magdy Narożnej i Playboys, który zaskarbił sobie sympatię słuchaczy, doczekał się nowej wersji. Lepsza niż oryginał?

Magda Narożna i Playboys połączyli siły i był to istny strzał w dziesiątkę. Wspólny utwór zapowiadali już od jakiegoś czasu, a każda kolejna zajawka, czy to w postaci krótkiego wideo, czy zdjęcia, tylko podsycała apetyt fanów. Gdy piosenka “Walczę o Ciebie” wreszcie wkroczyła do sieci, szybko okazało się, że stanowczo warto było czekać.

CZYTAJ TAKŻE: Ela Kliś z Pięknych i Młodych Narożnego zaczyna solową karierę. Premiera “W zakamarku łez” już wkrótce

“Walczę o Ciebie” Magdy Narożnej i Playboys w nowym wydaniu

Zaledwie tydzień po premierze “Walczę o Ciebie” może pochwalić się liczbą 717 tysięcy odsłon w samym serwisie YouTube. To naprawdę niezły wynik i utwór ma realną szansę stać się jednym z hitów tegorocznych wakacji. Istnieje jednak szansa, że w klubach rządzić będzie jego lekko zmodyfikowana wersja.

Niejaki Marcin Raczuk pokusił się o stworzenie remixu “Walczę o Ciebie”, nadając piosence bardziej klubowego klimatu. Czy to właśnie ta wersja “chwyci”? Przekonamy się. Tymczasem internauci są na tak.

- zajefajna pioseneczka

- Zajebisty bro

… czytamy w komentarzach.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: sonda damsko męska