Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ma nowy plan na życie! Czeka ją spora zmiana

i

Autor: AKPA Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ma nowy plan na życie! Czeka ją spora zmiana

disco polo

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi ma nowy plan na życie! Czeka ją spora zmiana

2024-02-07 15:40

W życiu Magdaleny Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi zapowiada się spora zmiana. Wokalistka przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że każdy dzień u niej zaskakuje. Tak jest również i tym razem. Popularna piosenkarka na swoim Instagramie zapowiedziała bowiem przełom w swoim dotychczasowym życiu. Co się dzieje?

Magdalena Narożna zapowiedziała zmianę

Życie Magdaleny Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi to jedna wielka zmiana. Piosenkarka co jakiś czas zaskakuje czymś swoich fanów. A to zmieni fryzurę, a to nieco odmieni styl muzyczny, który wykonują Piękni i Młodzi, a innym razem zmieni wagę. Czujni fani Magdy Narożnej wiedzą bowiem doskonale, że piosenkarka jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo w naszym kraju straciła kilka kilogramów i postawiła na zdrowy styl życia. Już od wielu miesięcy możemy śledzić, jak trenuje, zdrowo się odżywia i robi wszystko, żeby wyglądać, jak najlepiej. Magda Narożna, gdy tylko może, to ćwiczy w domu na rowerku albo idzie na dwór i biega po kilka kilometrów. To wszystko w ramach przygotowań do półmaratonu, w którym już wkrótce ma zamiar wystartować. Okazuje się jednak, że w życiu Magdy przyszła pora na kolejny przełom.

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi chce wystartować w Półmaratonie

Magda Narożna stawia na dietę pudełkową

Najwięksi fani Magdaleny Narożnej wiedzą, że wokalistka w kuchni czuje się, jak ryba w wodzie. Na jej relacjach na Instagramie gwiazda Pięknych i Młodych regularnie chwali się swoimi wyczynami w kuchni, a idzie jej całkiem nieźle. Magda, jak na dobrą mamę przystało, bardzo dba o swoją córkę Gabrysię. To dla niej często przygotowuje różne smaczne posiłki. Okazuje się jednak, że najwyraźniej na gotowanie dla siebie zaczęło jej już brakować czasu lub chce postawić na opiekę profesjonalistów. Wokalistka grupy Piękni i Młodzi poinformowała bowiem, że zaczyna korzystać z diety pudełkowej. Wszystko dlatego, że chce zadbać o wartościowe posiłki, ponieważ teraz nie je mięsa. Magda podkreśliła, że chciałaby, żeby jej dieta była zróżnicowana i żeby dostarczała odpowiednią ilość białka, ponieważ dużo biega i trenuje. W takim razie pozostaje nam trzymać kciuki. I za dietę i za półmaraton!