Ta para wszędzie pojawia się razem. Sławomir i Kajra są nierozłączni!

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Magdalena Kajra Kajrowicz pokazała Sławomira w intymnej chwili. Był w łóżku bez koszulki!

2023-11-14 15:12

Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz znów wpuścili nas do swojego życia prywatnego, które zazwyczaj mocno chronią. Tym razem do jednego z najpilniej strzeżonych miejsc, czyli do... łóżka! Żona wokalisty opublikowała w sieci zaskakujące nagranie z muzykiem rock polo w roli głównej. Piosenkarz jest na nim bez koszulki!

Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir w sypialni

To małżeństwo bardzo mocno podbiło polski showbiznes. Sławomir i Magdalena Kajra Kajrowicz wykreowali m.in. takie hity jak "Miłość w Zakopanem" czy "Weselny pyton". I choć mają całe mnóstwo wielbicieli, to nie brakuje i ich hejterów. Mimo to, parze nie można odmówić jednego - jest niezwykle rozpoznawalna i nie może narzekać na brak pracy. Małżeństwo możemy bowiem oglądać m.in. w programie "Tak to leciało!". Para wielokrotnie występuje też na różnego rodzaju koncertach telewizyjnych, a także plenerowych. W sezonie wakacyjnym praktycznie nie było weekendu, którego Sławomir i Kajra nie spędzali w trasie. I choć cały czas są na medialnym świeczniku, to zazwyczaj raczej mocno chronią swojej prywatności. Ostatnio zrobili jednak wyjątek. Magdalena Kajra Kajrowicz zabrała nas bowiem ze Sławomirem do łóżka.

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Sławomir w łóżku bez koszulki

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał. Choć Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir przyzwyczaili nas już do tego, że potrafią zaskoczyć i przekroczyć pewne granice, tym razem znów zrobili coś nietypowego. Żona Sławomira pokazała bowiem na swoim Instagramie Sławomira w łóżku bez koszulki. Możemy na nim zobaczyć, jak Kajra budzi swojego męża, a ten broni się hasłem, że "misiów się nie budzi". Okazuje się, że wszystko jest zapowiedzią koncertu, który para zagra 14 listopada w klubie Stodoła. Przy okazji tego filmiku fanki mogły jednak zobaczyć Sławomira w nietypowym wydaniu. A poza tym dowiedzieliśmy się, że Sławomir i Kajra nad łóżkiem trzymają swoją poczwórną platynową płytę. Sami jesteśmy ciekawi, gdzie zabiorą nas następnym razem. Ostatnio mogliśmy ich bowiem np. oglądać bez ubrań.