Kajra to prawdziwa kusicielka. Żona Sławomira zachwyciła fanów

i

Autor: AKPA, Instagram/superkajra

gwiazdy

Kajra to prawdziwa kusicielka. Żona Sławomira zachwyciła fanów

2023-09-20 15:05

Magdalena Kajra Kajrowicz to jedno z najgorętszych nazwisk w polskim showbiznesie. Żona Sławomira słynie nie tylko z tworzenia z nim znakomitego muzycznego duetu, ale i zachwycającego wyglądu. Tym regularnie chwali się w swoich social mediach. Ostatnio piosenkarka dodała do sieci kolejne nagranie. To poruszyło internautów.

Kajra rozbudziła zmysły fanów

Magdalena Kajra Kajrowicz to jedno z najczęściej wyszukiwanych nazwisk w polskim Internecie. Użytkownicy regularnie poszukują informacji w sieci o żonie Sławomira. Pytając m.in. - kim jest Magdalena Kajrowicz? Kto to jest Kajra? Czy żona Sławomira ma dzieci i była niedawno w ciąży? To oczywiście tylko niektóre z przykładów z wyszukiwarki. Trudno się temu dziwić. W końcu od lat Kajra zachwyca nas swoim talentem wokalnym (ten można było usłyszeć m.in. w numerach "Miłość w Zakopanem" i "Weselny pyton"), ale i konferansjerskim. Gwiazda wielokrotnie występowała bowiem w różnych programach telewizyjnych, a obecnie można oglądać kolejną edycję show "Tak to leciało", które prowadzi ze swoim mężem Sławomirem. Kilka dni temu para wystąpiła natomiast na koncercie Roztańczona Litwa. Kajra zachwyciła tam swoją kreacją i wideo, które pojawiło się w Internecie.

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Gorące wideo Kajry na Instagramie

Kajra dodała na swojego Instagrama wideo, na którym pochwaliła się stylizacją, w której można było zobaczyć ją na koncercie Roztańczona Litwa. Piękna, błyszcząca, niebieska sukienka od razu przykuwa wzrok. Spore wrażenie robi też rozcięcie na nogę. A Kajra zdecydowanie ma co pokazać! Podobnego zdania są zresztą internauci, którzy w sieci zachwycają się wyglądem żony Sławomira.

Super pięknie Wyglądasz wszystkiego dobrego pozdrawiam gorąco ❤️❤️❤️❤️

Piękna TY i piękna kreacja, powodzenia życzymy i serdecznie pozdrawiamy.👍👋😘😘

Beautiful 😍

- czytamy w komentarzach w sieci.

Kajrze życzymy, żeby zawsze wyglądała tak znakomicie i dużo miłości (nie tylko w Zakopanem).

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?