Magdalena Narożna pokaże się tak na Sylwestrze?! Fani w komentarzach mają jeden wniosek

i

Autor: instagram.com/madzia_pim

disco polo

Magdalena Narożna pokaże się tak na Sylwestrze?! Fani w komentarzach mają jeden wniosek

2023-11-29 13:29

Magdalena Narożna w ostatnich miesiącach jest ponownie u szczytu swojej popularności. Gwiazda coraz częściej pojawia się na ściankach, a w social mediach regularnie pokazuje fanom swoje życie. Ostatnio piosenkarka postanowiła dodać zdjęcie, które jest zapowiedzią jej nowej stylizacji. Co z tego wyjdzie?

Magdalena Narożna i Piękni i Młodzi wystąpią na Sylwestrze?

Zespół Piękni i Młodzi nie raz już udowodnił, że potrafi porwać do tańca prawdziwe tłumy. Formacja ma na swoim koncie mnóstwo hitów, przy których Polacy kochają się bawić. To m.in. kawałki "Ona jest taka cudowna", "Niewiara" czy "Czułe słowa". Popularność formacji podgrzewa też jej wokalistka - Magdalena Narożna. Ta regularnie dodaje posty i relacje w swoich social mediach. Na jej Instagramie możemy obserwować jej codzienne życie, w tym przyziemne obowiązki, jak gotowanie czy sprzątanie. Regularnie piosenkarka relacjonuje też swoje sportowe treningi i dbanie o formę. Czasem pokazuje też swoim fanom kulisy jej muzycznego życia. Wrzuca np. nagrania z planów teledysków albo wideo ze studia, gdy tworzy nowe piosenki. Ostatnio Magdalena Narożna pokazała swoim obserwatorom jednak coś zupełnie innego. To zwiastun występu na koncercie sylwestrowym?

Magdalena Narożna kiedyś i dziś

Magdalena Narożna pokazała kreację na Sylwestra?

Choć do Sylwestra jeszcze trochę zostało, a my dobrze nie zaczęliśmy jeszcze obchodzić świąt, to już wiele osób zastanawia się nad tegorocznymi planami na 31 grudnia. Te powoli zaczynają mieć też polskie gwiazdy. Wiemy już, że w Zakopanem (wbrew wcześniejszym przewidywaniom) odbędzie się impreza TVP. Swoje wydarzenie planuje też Polsat. Czy na którymś z koncertów wystąpi zespół Piękni i Młodzi? Patrząc na poprzednie lata, wydaje się to niemal pewne. Atmosferę podgrzewa też Magdalena Narożna z grupy Piękni i Młodzi. Ta wrzuciła ostatnio fotkę z wizyty u projektanta Konrada Bikowskiego. Możemy na niej zobaczyć gwiazdę Pięknych i Młodych z różowym boa na szyi! Magdalena Narożna podpisała zdjęcie "Coś się kroi ✂️ u Najlepszego z Najlepszych !!! @konrad_bikowski @konrad_bikowski_designer ❤️ będzie 🔥🔥🔥 ciekawe czy ktoś zgadnie na jaką okazję ???". Fani w komentarzach nie mają wątpliwości, że chodzi o tegorocznego Sylwestra. Czy mają rację? W czym zobaczymy Magdalenę Narożną? Już nie możemy się doczekać!

Listen on Spreaker.