Maryla Rodowicz / Roztańczony PGE Narodowy 2023 - relacja

i

Autor: Tomasz Radzik

sylwester marzeń

Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem - kto wystąpi? Znamy pierwsze nazwiska!

2023-11-28 14:32

Sylwester Marzeń w Zakopanem to jedna z tych imprez, na które wiele osób czeka z niecierpliwością. Po kilku tygodniach niepewności wiemy już, że w tym roku Sylwester Marzeń znów zagra w stolicy polskich Tatr. Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem 2023? Są już pierwsze nazwiska gwiazd! To oni mogą zagrać na Sylwestrze TVP.

Sylwester Zakopane 2023 - kto wystąpi

Sylwester Marzeń Zakopane 2023 to impreza, która sprawia, że wielu Polakom przyspieszają serca. W ostatnich latach na scenie w stolicy polskich Tatr mogliśmy zobaczyć całą plejadę polskich i zagranicznych gwiazd. Nic zatem dziwnego, że wiele osób zamarło na wieść o tym, że w tym roku Sylwester w Zakopanem stoi pod znakiem zapytania. Wiemy już jednak, że impreza się odbędzie. W tej sprawie zostały już podpisane stosowne umowy. Tym samym Zakopane znów stanie się sylwestrowym, tanecznym punktem na mapie Polski. Żeby jednak móc stwierdzić, że Sylwester i Zakopane dały radę, to na imprezie muszą pojawić się oczywiście gwiazdy. Znamy już pierwsze nazwiska gwiazd Sylwestra Marzeń z TVP w 2023 roku. Kogo możemy spodziewać się na scenie? Jeżeli przewidywania co do listy gwiazd Sylwestra w Zakopanem się sprawdzą, to zapowiada się noc pełna emocji!

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Sylwester Zakopane 2023 - gwiazdy

Gwiazdy Sylwestra w Zakopanem 2023 sprawią, że na pewno tej nocy nie zabraknie dobrej zabawy. Według informacji Pudelka niemal pewny jest występ Maryli Rodowicz. Kto jeszcze wystąpi na Sylwestrze w Zakopanem? Na Sylwestrze Marzeń TVP ma pojawić się również Edyta Górniak i jej syn Allan. Te dwójkę można było już oglądać na imprezie w poprzednich latach. O dobrą atmosferę wśród uczestników imprezy ma zadbać też Zenek Martyniuk i Viki Gabor. Na tym jednak nie koniec. TVP ma bowiem prowadzić również rozmowy z Justyną Steczkowską. Czy faktycznie w takim składzie będziemy witać nowy rok? Tego zapewne dowiemy się niebawem i TVP już wkrótce ogłosi oficjalne gwiazdy Sylwestra w Zakopanem.

Listen on Spreaker.