METAMORFOZA

Magdalena Narożna promienieje w nowej fryzurze. Gwiazda postawiła na look sprzed lat

2024-07-09 14:45

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" już tak nie wygląda! Gwiazda zrzuciła doczepy i skróciła swoje włosy. Dziś stawia na naturalny look, który większość jej fanów bardzo dobrze pamięta z czasów piosenki "Niewiara" czy też "Kocham się w Tobie". Tylko spójrzcie na te zdjęcia - piosenkarka po prostu promienieje!

Magdalena Narożna jest liderką grupy "Piękni i młodzi" od 2010 roku. Początkowo grupa nosiła nazwę "Technology", jednak w 2012 roku zmieniła nazwę na tę, która jest obecnie. Choć kariera grupy nie była od razu medialna, występowanie na weselach pozwoliło im oswoić się ze sceną. W pewnym momencie zdecydowali się wydać piosenkę "Niewiara", której towarzyszył teledysk w klimacie studyjnym, plenerowym, ale także jedna scena została nagrana w barze. Numer szybko podbił sieć generując milionowe wyświetlenia, dlatego Magdalena Narożna jej ówczesny mąż Dawid Narożny i Daniel Wilczewski poszli za ciosem, wydając kolejną perełkę. W listopadzie 2013 wydali teledysk do utworu "Kocham się w tobie", który również osiągnął sukces i odnotował miliony wyświetleń na YouTube.

W tamtym okresie Magdalena Narożna stawiała na krótkie włosy. Artystka pokochała fryzurę "na chłopaka" z irokezem postawionym do góry. Blond fryzura szybko stała się jej znakiem rozpoznawczym i została w pamięci fanów na długo. Z czasem Narożna postanowiła zapuszczać włosy, a nawet zrobiła sobie profesjonalne doczepy!

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Magdalena Narożna w nowej fryzurze 2024

Magdalena Narożna uwielbia kombinować ze swoim wyglądam - w końcu jak na artystkę przystało, musi wyróżniać się na scenie. Gwiazda disco polo nosiła przez dłuższy czas słynnego irokeza, jednak w pewnym momencie zachciało się jej nieco dłuższych włosów, a nawet i doczepów. Teraz gwiazda postanowiła wrócić do fryzury sprzed lat i pokazała się fanom w blond irokezie. Choć nowe włosy nie są 1:1 jak jej fryzura sprzed lat, to liderka "Pięknych i młodych" wygląda oszałamiająco! Fani gwiazdy stwierdzili, że nowe włosy odjęły lat artystce, a dodatkowo latem będzie jej w takiej fryzurze wygodnie i chłodno.

W naszej galerii poniżej możecie zobaczyć jak dziś wygląda gwiazda disco polo. Trzeba przyznać, że ta fryzura nawiązuje sentymentem do "Niewiary" i kawałka "Kocham się w Tobie", od których przecież wszystko się zaczęło!