Tragedia w życiu Magdaleny Narożnej! Podzieliła się z fanami smutną informacją

i

Autor: VOX FM

disco polo

Wielka strata w życiu Magdaleny Narożnej! Podzieliła się z fanami smutną informacją

2023-10-28 18:28

To jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo w Polsce. Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi zachwyca nas swoimi numerami od lat, a w sieci na bieżąco opowiada fanom historie z jej życia. Ostatnio podzieliła się z nimi bardzo smutną informacją. W tej sytuacji raczej nikomu nie byłoby do śmiechu.

Tragedia w życiu Magdaleny Narożnej

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo w Polsce. Choć sama w jednym z wywiadów jakiś czas temu się od tego odcięła. Fani uwielbiają słuchać numerów zespołu Piękni i Młodzi, w którym występuje Magda, a formacja nie narzeka na brak propozycji koncertowych. To właśnie ta grupa stworzyła tak popularne kawałki, jak "Niewiera", "Czułe słowa" czy "Ona jest taka cudowna". Mnóstwo fanów śledzi też Magdę na jej profilu na Instagramie. To tam zdradza swoim fanom szczegóły ze swojego życia. Pokazuje, jak spędza czas ze swoją córką, bawi się na koncertach, a także dba o swoją formę. Od kilku miesięcy piosenkarka stała się bowiem zagorzałą fitnesiarą i regularnie dodaje nagrania i zdjęcia ze swoich treningów. Ostatnio podzieliła się jednak z obserwatorami niezwykle przykrą informacją. W jej życiu doszło do kosztownej straty.

Magdalena Narożna kiedyś i dziś

Magdalena Narożna straciła telewizor

Wokalistka Pięknych i Młodych przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że zaprasza ich bardzo blisko. Magdalena Narożna regularnie prezentuje swoim obserwatorom sekrety z jej życia. Sytuacje, które są zabawne, ale też i po prostu przykre - jak to u każdego. Ostatnio znana piosenkarka opowiedziała swoim miłośnikom o tym, że musi brać się za ćwiczenia, żeby z powrotem odsłonić mięśnie na jej brzuchu. Przy okazji podzieliła się smutną wiadomością. Magda przekazała, że zawsze ogląda treningi na telewizorze. Tym razem jednak raczej nie będzie to możliwe. Piosenkarka przekręcając telewizor rozwaliła w nim ekran. Do tego stopnia, że na wyświetlaczu zrobił się "pajączek". Ewidentnie wokalistka musiała mieć tego dnia sporego pecha. Życzymy, jak najmniej podobnych sytuacji w przyszłości! Bo ta strata na pewno zaboli portfel.