gwiazdy

Magdalena Narożna zachwyciła. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliśmy!

2024-03-14 12:56

Magdalena Narożna pojawiła się na nagraniu 200. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazda disco polo zachwyciła lookiem i stylizacją. Narożna wyglądała olśniewająco. Zobaczcie sami!

W wiosennej ramówce Polsatu możemy oglądać nowy sezon uwielbianego przez Polaków programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Polsat zaplanował tym razem dla widzów wyjątkowy sezon muzycznego show, w którym możemy podziwiać najlepsze gwiazdy poprzednich serii. Na scenie do rywalizacji o nagrodę główną ponownie stanęli: Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Filip Lato i Kacper Kuszewski.

Magdalena Narożna zachwyciła wyglądem

Z okazji 200. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo na planie programu pojawiło się wiele gwiazd. Jedną z nich była Magdalena Narożna. Wokalistka disco polo sama miała okazję brać udział w muzycznym show telewizji Polsat. Artystkę mogliśmy oglądać w 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 13 marca, podczas nagrań specjalnego odcinka Magdalena Narożna, która jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę, ponownie zachwyciła swoim wyglądem i olśniewającą stylizacją. Gwiazda postawiła na na czarny kombinezon z dużym dekoltem i piękną biżuterię. Całość świetnie uzupełniła modna fryzura i piękny makijaż. Jak Magda Narożna prezentowała się na ściance? Zobaczcie sami!

Tak na przestrzeni lat zmieniała się Magdalena Narożna. Niesamowita metamorfoza!