Maja Hyży ma wsparcie po wyznaniu o przemocy. Grzegorz Hyży opublikował wymowny post

2021-04-26 17:30 es
Maja Hyży i Grzegorz Hyży
Autor: WBF

Kilka dni temu Maja Hyży zdecydowała się opublikować na Instagramie szokujące wyznanie. Gwiazda napisała, że od lat jest ofiara przemocy psychicznej. i chociaż nigdzie nie padło nazwisko jej ex męża, fani typują, że właśnie Grzegorz Hyży jest jej oprawcą. Tymczasem wokalista opublikował na Instagramie wymowną grafikę. To już wojna?

Kilka dni temu Maja Hyży opublikowała na swoim Instagramie długi wpis. Gwiazda podzieliła się z fanami szokującym wyznaniem. Przekonuje, że od lat jest ofiara przemocy psychicznej. Były partner miał kontrolować jej życie oraz nękać.

I chociaż Maja Hyży nigdzie nie zdradza, o którego konkretnie jej ex partnera chodzi, internauci nie mają wątpliwości. Ich zdaniem to właśnie Grzegorz Hyży.

Wokalista w wymowny sposób skomentował wpis byłej żony.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Grzegorz Hyży odpowiada na wpis byłej zony o przemocy

Maja Hyży i Grzegorz Hyży byli małżeństwem przez dwa lata. Para doczekała się dójki dzieci - Wiktora i Alexandra. Choć ich związek skończył się lata temu, to wciąż mówi się o trwającym między nimi konflikcie.

Internauci nie mają wątpliwości, że to właśnie Grzegorz Hyży jest bohaterem wpisu byłej żony. Tymczasem wokalista opublikował na swoim stories wymowną grafikę.

Widzimy na niej samotnie siedzącego ojca, a po drugiej stronie matkę, która manipuluje dzieckiem za sprawą oskarżeń. W ten sposób Grzegorz Hyży zwrócił uwagę fanów na Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej, który przypada właśnie 25.04.

Maja Hyży także opublikowała coś na stories.

Cierpię, kiedy obrażasz moją mamę. Niszczysz mnie, kiedy każesz wybierać.

Czytamy.

Poza tym Maja Hyży podziękowała fanom za wsparcie, które okazali jej po opublikowaniu wyznania.

Ogrom wiadomości prywatnychjak i komentarzy, które dostałam od Was przerósł mnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie ukrywam, że Wasze wsparcie dodało mi jeszcze więcej sił i mocy by walczyć o moje szczęście!!!

Gwiazda zapewniła też, że od obecnego partnera dostaje ogrom wsparcia i pomocy.

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?
Źródło: Maja Hyży ma wsparcie po wyznaniu o przemocy. Grzegorz Hyży opublikował wymowny post
Nasi Partnerzy polecają