“Maju Maj” Pięknych i Młodych w wykonaniu… polskich polityków? Tego nie da się odsłyszeć

i

Autor: Screenshot Youtube/ Vanila Records; TikTok: piotr19810406 “Maju Maj” Pięknych i Młodych w wykonaniu… polskich polityków? Tego nie da się odsłyszeć

“Maju Maj” Pięknych i Młodych w wykonaniu… polskich polityków? Tego nie da się odsłyszeć

2023-08-28 23:51

Popularne piosenki mają to do siebie, że są często przerabiane, remixowane i coverowane, a w ostatnich czasach nie tylko przez innych muzyków czy fanów, ale także przez… sztuczną inteligencję. Pewien internauta postanowił zażartować sobie z obecnego i byłego premiera Polski, “wkładając w ich usta” słowa jednego z viralowych utworów zespołu Piękni i Młodzi Magdaleny Narożnej.

TikTok jest doprawdy dziwnym miejscem. Możemy tam znaleźć masę śmiesznych filmików z kotami, serialowo-filmowych polecajek, ciekawych życiowych wskazówek, aktualizacji obecnych dram show-bizowych, a także opowieści dziwnej treści, jak ta o “Maju Maj” w wykonaniu… Mateusza Morawieckiego i Donalda Tuska.

“Maju Maj” Pięknych i Młodych w wykonaniu polskich polityków

“Maju Maj” to potoczna nazwa utworu Czułe Słowa (My Oh My) zespołu Piękni i Młodzi z wokalem Magdaleny Narożnej. Piosenka została rozsławiona na TikToku za sprawą jej naczelnej fanki, niejakiej Małgorzaty Magical – matki niesławnego patostreamera Daniela. Magda Narożna nagrała nawet “duet” ze swoją miłośniczką, z którą nawiązała zresztą kontakt. Takiego coveru się jednak zapewne nie spodziewała.

Pewien internauta, którego personaliów nie znamy, postanowił pobawić się AI i wygenerować “Maju Maj” w wersji śpiewanej przez Mateusza Morawieckiego i Donalda Tuska. Brzmi to… osobliwie i aż strach pomyśleć o tym, co się stanie, gdy politycy dokopią się do tego “cuda współczesnej technologii”.

Jak dobrze znasz teksty piosenek zespołu Piękni i Młodzi? Rozwiąż nasz QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki "Jak w bajce". "Kiedy jest gorąco, nocą chcę na plaży..."
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.