Małgorzata Rozenek uderza w hejterów. “Żyjemy w kulturze przypier*olu”

i

Autor: AKPA; Screenshot Instagram/ m_rozenek Małgorzata Rozenek uderza w hejterów. “Żyjemy w kulturze przypier*olu”

Celebryci

Małgorzata Rozenek uderza w hejterów. “Żyjemy w kulturze przypier*olu”

2023-08-03 1:06

Małgorzata Rozenek-Majdan to bodaj jedna z najczęściej komentowanych gwiazd polskiego show-biznesu i, niestety, nierzadko negatywnie. Pomimo swojego przydomka, który przylgnął do niej za sprawą prowadzonego niegdyś programu, “Perfekcyjna” nigdy nie jest dość perfekcyjna, by zadowolić internautów. Teraz postanowiła zwrócić się do nich w poście, pokazując jednocześnie własne podejście do hejtu.

Gilderoy Lockhart z serii o Harrym Potterze rzekł niegdyś, że sława to kapryśna przyjaciółka i trudno nie przyznać mu racji. Przekonało się o tym już wielu celebrytów, zarówno tych kontrowersyjnych, jak i tych cieszących się powszechnym uznaniem. Na naszym show-bizowym podwórku nie jest oczywiście inaczej – takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, Joanna Opozda, Anna Lewandowska, czy właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan co rusz stykają się z hejtem i włażeniem w buty w ich życie (jedni nazwą to ceną sławy, my określimy jednak mianem przekraczania pewnych granic).

Małgorzata Rozenek ma na swoim koncie już wiele większych lub mniejszych starć z internetowymi hejterami, a pod wieloma jej postami w social mediach znaleźć można przynajmniej kilka uszczypliwych czy wręcz okrutnych komentarzy wyrażających opinie, o które nikt nie prosił. Co na to sama “Perfekcyjna”?

CZYTAJ TAKŻE: Małgorzata Rozenek na scenie z Julią Wieniawą. Zapowiada się ciekawy duet?

Małgorzata Rozenek uderza w hejterów. Opublikowała wymowny post

Można odnieść wrażenie, że “Rozenkowa” stara się nie zwracać uwagi na hejterów (lub robi dobrą minę do złej gry i woli nie karmić trolli) i rzadko kiedy odnosi się do ich przykrych wpisów. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i publikując na Instagramie nowe selfie, opisała krótko w jakich czasach przyszło nam żyć, gdy mowa nienawiści i zwykła złośliwość na dobre zadomowiły się w mediach społecznościowych. Wspomniała też o swoim podejściu do tego tematu.

Żyjemy w kulturze przypier*olu. Ostatnio stało się to modne 🤷‍♀️ nigdy tego nie zrozumiem i nie dam sobie wmówić, że to z troski o innych🙄 czasami sobie myślę, że hipokryzja i frustracja staje się sposobem na życie💁‍♀️ no cóż u mnie tak nie będzie. Ja jak zawsze witam Was szerokim uśmiechem i otwartym sercem, życząc Wam najlepszego dnia❤️ - napisała na Instagramie.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: torebkowe skarby
Listen on Spreaker.