Małgorzata Rozenek na scenie z Julią Wieniawą. Zapowiada się ciekawy duet?

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek na scenie z Julią Wieniawą. Zapowiada się ciekawy duet?

Celebryci

Małgorzata Rozenek na scenie z Julią Wieniawą. Zapowiada się ciekawy duet?

2023-07-31 23:25

Tego jeszcze nie grali. Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała się niedawno z rolą prowadzącej w programie Dzień Dobry TVN, ale ani myśli zniknąć ze światła reflektorów. “Perfekcyjna” znalazła już dla siebie nowe zadanie, a towarzyszyć jej w nim będzie Julia Wieniawa.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozstała się ostatnio z DDTVN, tak samo zresztą jak Agnieszka Woźniak-Starak i szereg innych dziennikarzy i osobowości telewizyjnych, co odbiło się szerokim echem w mediach. Czas jednak otrzeć łzy i skupić się na przyszłości. A co ta ma w zanadrzu dla “Perfekcyjnej”? Udział w jednym z najważniejszych eventów muzycznych w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa z własnym reality show? Stawia jasne warunki: “jestem za stara na takie dramy”

Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa poprowadzą razem Top of the Top Sopot Festival 2023

Tak, dobrze przeczytaliście. Top of the Top Sopot Festival 2023 odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie. Stacja TVN zdradziła wreszcie nazwiska prowadzących, a wśród nich znalazła się między innymi “Rozenkowa”, która poprowadzi show pierwszego dnia. Oprócz niej prezenterami są: Julia Wieniawa, Paulina Krupińska-Karpiel, Gabi Drzewiecka, Anna Senkara oraz Ola Filipek.

Drugiego dnia publiczność zabawiać będą Marcin Prokop i Wojciech Łozowski, trzeciego Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Wellman, Olivier Janiak i Marcin Prokop, zaś czwartego koncert poprowadzi Maciej Stuhr.

Top of the Top Sopot Festival 2023 – artyści. Jakie gwiazdy pojawią się na scenie?

Jak na festiwal w Sopocie przystało, w line-upie nie zabrakło wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej. W Operze Leśnej wystąpią między innymi: Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Blue Café, Urszula, Natalia Szroeder, Feel, Natalia Kukulska, Mery Spolsky, Natalia Nykiel, Ewelina Lisowska, Andrzej Piaseczny, Krystian Ochman i Julia Wieniawa (w podwójnej roli).

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 80.?

Pytanie 1 z 6
Kto śpiewał, że jest jak King Bruce Lee karate mistrz?
VOX: torebkowe skarby