Marcin Miller z Boys ruszył na walkę z kierowcami! Fani mu przyklaskują

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Marcin Miller kupuje 3 śmigłowiec?! Ten wywiad poruszył internautów

2023-10-19 14:30

Marcin Miler od lat zachwyca nas swoimi numerami i chyba śmiało można powiedzieć, że jest jednym z liderów polskiego disco polo. Przez ten czas wydał mnóstwo piosenek, które stały się hitami i odbył setki, jeśli nie tysiące koncertów. Ostatnio piosenkarz powiedział w wywiadzie zaskakujące zdanie. Czy dorobi się trzeciego śmigłowca?

Marcin Miller jako szalony traktorzysta

Lider grupy Boys Marcin Miller słynie z tego, że nie gryzie się w język i zawsze mówi to, co myśli. M.in. za to pokochali go jego fani, którzy od lat są razem z Marcinem i z przyjemnością słuchają jego kawałków, a także pojawiają się na koncertach. Przypomnijmy - to grupa Boys stworzyła takie hity, jak "Jesteś szalona" czy "Wolność". Ostatnio Marcin Miller stworzył natomiast numer "Szalony traktorzysta". Przy tej okazji pochwalił się swoim fanom fotką przy traktorze, a część osób zaczęła się nawet zastanawiać, czy lider Boys nie zmienia przypadkiem zawodu. Te obawy podczas jednej z rozmów postanowił rozwiać z nim Kamil Rutkowski z VOX FM. Jak się okazuje - Marcin Miller zawodu zmieniać nie planuje, choć faktem jest, że posiada różne kategorie prawa jazdy, co pozwala mu na prowadzenie różnych pojazdów. O tym też powiedział coś więcej...

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Marcin Miller ma mnóstwo pojazdów?

Piosenkarz grupy Boys dopytywany przez Kamila Rutkowskiego o jego kategorie prawa jazdy, przy okazji powiedział co nieco o jego samochodach. A raczej odniósł się do różnych publikacji na swój temat. Marcin Miller zażartował, że jeśli wierzyć we wszystko, co pisze się na jego temat, to ma Ferrari, trzy Rolls-Royce, Aston Martina, dwa śmigłowce i jest w trakcie kupowania trzeciego. Jak widać lider Boys ma do artykułów na swój temat dość spory dystans i potrafi sobie czasem zażartować. Choć może jednak mówił prawdę? Żeby się tego dowiedzieć, musielibyśmy zajrzeć do jego garażu... Niemniej Marcinowi życzymy, żeby miał nawet 10 śmigłowców i 50 samochodów, a przy okazji odpowiednio duży parking, na którym wszystkie się pomieszczą!