Marcin Miller pokazał prywatne wiadomości. „Jak tam portfeliki otwarte na hajs z Sylwestra Marzeń?”

i

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys Marcin Miller pokazał prywatne wiadomości. „Jak tam portfeliki otwarte na hajs z Sylwestra Marzeń?”

Marcin Miller pokazał prywatne wiadomości. „Jak tam portfeliki otwarte na hajs z Sylwestra Marzeń?”

2022-12-30 18:22

Marcin Miller powiedział dość. Wokalista zespołu Boys postanowił walczyć z hejtem publikując prywatne wiadomości jakie dostaje przed Sylwestrem Marzeń. Wokalista disco polo będzie jednym z gwiazdorów koncertu w Zakopanem. Nie wszystkim się to podoba.

Fala hejtu wylała się na twórców disco polo. Po tym jak do mediów trafiły informacje o gigantycznych gażach za koncert podczas Sylwestra Marzeń 2022/2023 w Zakopanem, niektórzy postanowili napisać co o tym myślą. Marcin Miller został zaatakowany dziesiątkami obraźliwych maili.

- Jak co roku w Polsce przed koncertem sylwestrowym…z nimi nie jest nudno. Niby nie znają, nie słuchają a wszystko wiedzą - napisał Marcin Miller w mediach społecznościowych.

Wokalista disco polo razem ze swoim zespołem Boys kolejny raz wystąpi na imprezie organizowanej przez TVP. Sylwester Marzeń w Zakopanem najwyraźniej nie będzie marzeniem autorów wiadomości, które opublikował lider Boys'ów.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna pokazała zdjęcia w bikini. Fani: „Piersi jak bogini Wenus” kontra „Tylko po co ta ręka żeby zasłaniać brzuch”

- Jak tam portfeliki otwarte na hajs z Sylwestra Marzeń? Doczekać się nie mogę jak będę z was bekę cisnął ale mam trochę wątpliwości bo nie wiem czy wytrzymam chociaż 5 minut tych kastratów (pis.oryg) - tak brzmi jedna z najbardziej łagodnych wiadomości opublikowana przez Marcina Millera.

Sylwester Marzeń 2022/2023. Ile zarobią gwiazdy? Stawki za koncert są ogromne. Black Eyed Peas zgarnie fortunę

Zainteresowanie stawkami za koncert gwiazd wzrosło, kiedy swój występ w Zakopanem odwołała Mel C, która za koncert, jak donoszą „Wirtualne Media", miała dostać około 1 mln złotych. Okazuje się, że jeszcze więcej za występ podczas Sylwestra Marzeń 2022/2023 dostaną hip-hopowcy z Black Eyed Peas, które według portali mają dostać nawet milion dolarów (prawie 4,5 mln zł). Według informacji serwisu „Business Insider" organizacja Sylwestra Marzeń to koszt nawet 10 milionów złotych - Łączny koszt takiego wydarzenia to nie mniej niż 5 mln zł, a w przypadku telewizji publicznej trzeba to pomnożyć przynajmniej dwa razy - czytamy na portalu. Według „Wirtualnych Mediów" polskie gwiazdy mogą zarobić nawet 100 tys złotych. Według Super Expressu, w ubiegłym roku, Zenon Martyniuk otrzymał 100 tysięcy złotych.  Zespół Boys zainkasował 35 tysięcy złotych. Najwięcej za koncert w Zakopanem w ubiegłym roku zarobił jednak Jason Derulo. Według serwisu „Party" stawki za występ tego wokalisty wahają się od 150 do 299 tysięcy dolarów, co oznacza, że muzyk zgarnął minimum 600 tysięcy złotych za jeden wieczór.

Poranne Wyjce - Małpki Nieduże