Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP

i

Autor: Instagram.com/melaniecmusic Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP

Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP. „Pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu”

2022-12-27 11:22

Melanie C miała być gwiazdą tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Jednak była wokalistka Spice Girls zrezygnowała z koncertu w Polsce. W drugi dzień Bożego Narodzenia piosenkarka wydała oświadczenie, w którym wyjaśnia dlaczego nie wystąpi w Zakopanem. Teraz do Sprawy odniosła się TVP.

Sylwester Marzeń z Dwójką to sztandarowa impreza TVP. Każdego roku stacja chwali się wielkimi gwiazdami z zagranicy. W tym roku tuż przed świętami poinformowała, że w Zakopanem wystąpi Melanie C. Niestety, zaledwie kilka dni później okazało się, że była wokalistka zespołu Spice Girls nie wystąpi w Polsce w sylwestra.

- W związku z informacjami, na które zwrócono moją uwagę, a które stoją w sprzeczności z moimi poglądami na temat popieranych przeze mnie grup społecznych, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w noc sylwestrową – napisała Melanie C w mediach społecznościowych. Wokalistka dodał, że ma jednak nadzieję, że będzie mogła niedługo przyjechać do Polski.

Prawdopodobnie to informacje od internautów były przyczyną podjęcia takiej decyzji przez Melanie C. Wokalistka wspiera środowiska LGBT+. W ubiegłym roku została nagrodzona British LGBT Award. Dlatego po tym, jak TVP ogłosiła jej występ na imprezie w Zakopanem fani (także z Polski) zaczęli pisać, by zrezygnowała z występu dla telewizji.

ZOBACZ TEŻ: Sylwester Marzeń z Dwójką 2022. Kto wystąpi? Lista gwiazd z Polski i zagranicy

Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP

i

Autor: Instagram.com/melaniecmusic Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP

Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP. „Pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu”

Po oświadczeniu Melanie C głos zabrała także telewizja. Z oficjalnych kont w mediach społecznościowych zniknęły informacje o udziale gwiazdy w koncercie w Zakopanem. Na stronie TVP pojawiło się oświadczenie.

- Melanie C jest jedną z wielu gwiazd tegorocznego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską. Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku, a dziś – pod naciskiem internetowych komentarzy – niespodziewanie zrezygnowała z występu.

W dalszej części komunikatu czytamy, że odwołanie występu przez Mel C było dla stacji zaskoczeniem, a Sylwester Marzeń „to koncert dla wszystkich".

- Spółka z zaskoczeniem przyjęła informację o zmianie planów artystki. TVP przypomina, że Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać Nowy Rok przy dobrej zabawie. Zapraszamy 31 grudnia do Zakopanego i do TVP2 - czytamy w oświadczeniu Telewizji Polskiej.

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)