Sylwester Marzeń z Dwójką 2022. Kto wystąpi? Lista gwiazd z polski i za granicy

i

Autor: facebook.com/BadzmyRazem.TVP Sylwester Marzeń z Dwójką 2022. Kto wystąpi? Lista gwiazd z polski i za granicy

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022. Kto wystąpi? Lista gwiazd z Polski i zagranicy

2022-12-30 15:06

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022 z gwiazdą lat 90. Gościem specjalnym w Zakopanem miała być Mel C ze Spice Girls. Jednak gwiazda odwołała koncert w Polsce. Gwiazdą wieczoru ma być amerykański zespół hip-hopowy Black Eyed Peas. Kto jeszcze wystąpi? 31 grudnia nie zabraknie czołowych wykonawców disco polo oraz pop. Będzie Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Justyna Steczkowska czy Sara James. Sylwester Marzeń 2022 to występy gwiazd z Polski i za granicy. Sprawdź, kto pojawi się na scenie.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022 już na ostatniej prostej, oczywiście jeśli chodzi o przygotowania. Wiemy już dokładnie kto wystąpi w Zakopanem. Lista gwiazd z Polski i za granicy jest imponująca. Największą niespodzianką miał być koncert Mel C czyli jednej z wokalistek girlsbandu Spice Girls, który królował na listach przebojów w latach 90. Jednak gwiazda zrezygnowała z koncertu. Zastąpi ją zespół Black Eyed Peas .

Sylwester Marzeń 2022/2023. Mel C nie wystąpi w Zakopanem. Kim jest?

Jedną z zagranicznych gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022/2023 miała być Melanie C, którą większość kojarzy jako Mel C. Jej prawdziwe imię i nazwisko to Melanie Jayne Chisholm. Urodziła się 12 stycznia 1974 r. w Whiston. Dała się poznać szerszej publiczności w 1994 r., gdy  wzięła udział w castingu na wokalistkę zespołu pop, składającego się z pięciu dziewczyn – Spice Girls. Razem z Geri Halliwell (obecnie Horner), Melanie Brown (Mel B), Victorią Adams (obecnie Beckham) i Emmą Bunton stworzyła girlsband, który zyskał popularność na całym świecie. Ich pierwszy singiel „Wannabe" ukazał się w lipcu 1996 r i okazał się hitem nad hitami. W 1998 r. z zespołu odeszła Geri Halliwell. Reszta zespołu przez jakiś czas próbowała tworzyć dalej. Ich ostatni album ukazał się w 2000 r. Siedem lat później artystki wznowiły działalność i wyruszyły w trasę koncertową. W 2012 r. Spice Girls wystąpiły na zakończeniu Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Następny powrót ogłosiły pod koniec 2018 r. ale pandemia pokrzyżowała plany. Melanie C aktualnie działa solo. Jest także aktorką. Występowała w musicalach i teatrze. Ma na koncie kilka pobocznych ról filmowych. Można ja było zobaczyć także w australijskim „X Factor", w „Tańcu z gwiazdami" czy  „The Voice Kids". Melanie C uwielbia sport. Jest triathlonistką i kibicką FC Liverpool. Jednak Mel C mimio wczeniejszych zapewnień o tym, że cieszy się na koncert w Polsce wydała oświadczenie, że nie pojawi się w Zakopanem.

„W związku z informacjami, na które zwrócono moją uwagę, a które stoją w sprzeczności z moimi poglądami na temat popieranych przeze mnie grup społecznych, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w noc sylwestrową" – napisała Melanie C w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Melanie C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP. „Pod naciskiem internetowych komentarzy - niespodziewanie zrezygnowała z występu”

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023. Kto wystąpi? Lista gwiazd disco polo

Sylwester Marzeń z Dwójką w TVP ku uciesze fanów disco polo, od lat ma twarz Zenka Martyniuka. Także i w 2022 roku nie zabraknie króla disco polo. Oprócz niego na scenie w Zakopanem wystąpią m.in.: Marcin Miller i zespół Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, MiłyPan, Sławomir i Kajra oraz Voyager.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022/2023. Lista artystów z Polski i zagranicy

Oprócz gwiazd disco polo na scenie Sylwestra Marzeń 2022/2023 w Zakopanem nie zabraknie także artystów reprezentujących inne gatunki muzyczne. 31 grudnia podczas sylwestra z TVP wystąpią również: Black Eyed Peas, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska z synami, Marina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Daria, Komodo, Thomas Anders, ukraińska supergwiazda Dzidzio, Maja Hyży, Kasia Moś, KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, zespół Felivers czy Don Vasyla, Staszek Karpiel-Bułecka, Blanka

Sylwester Marzeń  z Dwójką 2022/2023. Kto prowadzi imprezę?

Oprócz artystów na scenie w Zakopanem nie zabraknie także gwiazd TVP. Sylwester Marzeń 2022/2023 poprowadzą Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi.

Sonda
Która impreza lepiej się zapowiada: Sylwester z TVP czy z Polsatem?
Roztańczony Narodowy_MIG