Marcin Miller tyra na budowie w Hiszpanii. Rzuci muzykę, bo dobrze zarabia?!

i

Autor: https://www.tiktok.com/@marcinmillerboys / screeny Marcin Miller tyra na budowie w Hiszpanii. Rzuci muzykę, bo dobrze zarabia?!

Marcin Miller tyra na budowie w Hiszpanii. Rzuci muzykę, bo dobrze zarabia?!

2023-04-04 13:53

Marcin Miller na budowie w Hiszpanii zarabia na jeszcze lepszą przyszłość? Internauci, a tak naprawdę jego najwierniejsi fani, nie kryją zaskoczenia po tym, jakie wideo opublikował na swoim profilu w popularnej platformie z krótkimi filmikami. W kasku i kamizelce poinformował, że musiał znaleźć pracę na budowie w innym niż Polska kraju, ale zarabia przy tym bardzo dobrze. O co chodzi Marcinowi Millerowi? Mamy swoje podejrzenie!

Spis treści

  1. Marcin Miller tyra na budowie w Hiszpanii
  2. Marcin Miller na budowie - co robił?

Marcin Miller tyra na budowie w Hiszpanii, czym zaskoczył swoich fanów. Lider grupy Boys na najnowszym nagraniu przekonywał, że żadnej pracy się nie boi i nawet takiej gwieździe jak ona korona z głowy nie spadnie. Po latach nagrywania hitów, twórczości artystycznej, koncertów, teraz ma wylewać poty i stawiać piękne domy. A nikogo nie trzeba umacniać w przekonaniu, iż budowlanka należy do jednego z najtrudniejszych, najbardziej wymagających zawodów na świecie. 

Marcin Miller tyra na budowie w Hiszpanii

Marcin Miller udostępnił nagranie wideo, za sprawą którego dowiadujemy się, że gwiazda discopolowej sceny muzycznej znajduje się w Hiszpanii. W kasku, odblaskowej kamizelce przemierza przez tamtejsze ulice i nie wiadomo, czy faktycznie postanowił zająć się czymś innym, czy realizuje zdjęcia do najnowszego klipu. Na nagraniu, z uśmiechem na twarzy przekonuje, że żadna praca nie hańbi, a dla takich "artystów" jak on w naszym kraju roboty nie ma. Wyśmiał jednocześnie tych, którzy mówią, że muzycy discopolowi nie są artystami. Przyznał jednocześnie, że jego zarobki w Hiszpanii są bardzo dobre.

Dzieci na Pierwszej Komunii śpiewają disco-polo. Szokujące nagranie odkopane!

Marcin_Miller_BELLA_CIAO

Marcin Miller na budowie - co robił?

Marcin Miller swoim nagraniem zaniepokoił fanów, którzy mają nadzieję, że nie jest to zapowiedź końca kariery artysty. Obstawiają, że może on się przenieść do Hiszpanii na emeryturę i aktualnie nadzoruje prace swojego wymarzonego domu. Dla Marcina Millera muzyka to całe życie, więc nawet, jeśli przeprowadzi się on do Hiszpanii, to i tak będzie tworzyć oraz nagrywać. Damy Wam znać, gdy tylko dostaniemy potwierdzenie!